NL Dot Cancellation

  • Lot : 1786 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 11
    14 - Boxmeer - op 3e emissie 25 cent, pracht ex. gesigneerd Engel, cat.w. 200+125
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1787 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 29
    21 - Delfshaven - op Willem III 2½ gulden, fraai ex. (tanding en enkele miniem gele vlekjes achterzijde), cat.w. 200+150
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 1788 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 18
    22 - Delft - mooi en nagenoeg volledig op Rijkswapen 2½ cent, pracht ex., cat.w. 100+
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 1789 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 38
    50 - Hattem - op Hangend Haar 12½ cent op envelop 19-5-1892 naar Florence, pracht ex., cat.w. 150+
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1790 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 43a
    52 - Heerlen - op Hangend Haar 50 cent, pracht ex., cat.w. 25+175
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 1791 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 12
    53 - Den Helder - op 3e emissie 50 cent, pracht ex. (korter tandje onder), cat.w. 30+200
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 1792 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 39
    65 - Coevorden - op Hangend Haar 15 cent op aangetekende envelop 3-4-1893 naar Oldenzaal, pracht ex. (envelop iets onfris en enkele kreukjes), cat.w. 75+. Leesbare afdrukken van dit stempel op emissie Hangend Haar zijn zeldzaam!
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 1793 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 29
    95 - Schiedam - op Willem III 2½ gulden, vrijwel pracht ex. (tanding), cat.w. 150+150
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 1794 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 11
    97 - Sittard - op 3e emissie 25 cent, vrijwel pracht ex., cat.w. 75+125
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 1795 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 29
    122 - Winschoten - op Willem III 2½ gulden, fraai ex. (tanding en speldenprikje), cat.w. 250+150
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 1796 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 6
    129 - Zeist - op 2e emissie 15 cent, vrijwel pracht ex. (tanding)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1797 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 35
    149 - Haaksbergen - op Hangend Haar 5 cent, pracht ex., cat.w. 200
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 1798 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 25
    158 - De Rijp - op Willem III 22½ cent, pracht ex. (enkele miniem getinte tandtipjes), cat.w. 75+55
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 1799 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 8
    161 - Rijssen - licht op 3e emissie 10 cent, vrijwel pracht ex. (tanding), cat.w. 225
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 1800 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 18
    162 - Voorschoten - op Rijkswapen 2½ cent, vrijwel pracht ex., cat.w. 175+100
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 1801 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 38
    164 - Makkum - op Hangend Haar 12½ cent op envelop 20-1-1893 naar Hamburg, pracht ex. (envelop verticaal vouwtje), cat.w. 150+
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 1802 NL Dot Cancellation

    Catalogue number : 39
    165 - Joure - op Hangend Haar 15 cent, pracht ex., cat.w. 150
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR