Netherlands Syncopated perfs

  • Lot : 1955 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R1-R18
    Tweezijdig 1 t/m 60 cent zonder watermerk met certificaat NKD 2012, cat.w. 1615
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 460 EUR

    Lot : 1956 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R19-R31
    Tweezijdig met watermerk 2 t/m 40 cent, cat.w. 440
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 1957 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R32
    Driegaats 7½ cent violet, pracht ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat NVPH 1969, cat.w. 5000
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 1958 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R32aa
    Driegaats 7½ cent violet gesneden in de postzegelplakmachine met stempel Amsterdam 17-12-1927, pracht ex. met certificaten Koopman 1977 en NKD 2015, cat.w. 6500
    Starting bid : 1500 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 1959 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R32aa
    Driegaats 7½ cent violet met de verticale zijden afgesneden door de postzegelplakmachine, fraai ex. (scheurtje voor mond Wilhelmina) gesigneerd Hekker en met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 6500
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 1960 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R32ab
    Driegaats 7½ cent violet gebruikt in de postzegelplakmachine met kortebalkstempel Amsterdam 31-12-1(927), pracht ex. met certificaat Vleeming 2020: linksboven en linksonder hoekvouwtje overigens netjes gescheurd en daardoor mooi getand, cat.w. 5500
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1200 EUR

    Lot : 1961 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R32ab
    Driegaats 7½ cent violet gescheurd van de rol met stempel Amsterdam 23-12-1927, pracht ex. (linksonder korte kam) met certificaten Muis 2005 en NKD 2017, cat.w. 5500
    Starting bid : 1000 EUR

    Lot : 1962 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R33-R56
    Vierzijdig ½ t/m 60 cent w.b. veel met velrand, cat.w. 525
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1963 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R33-R56
    Vierzijdig ½ t/m 60 cent, nr. R40 miniem bruin vlekje en nr. R49 gom iets getint, cat.w. 525
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1964 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R33-R56
    Vierzijdig ½ t/m 60 cent meest met velrand, cat.w. 525
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 1965 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R57-R70
    Tweezijdig ½ t/m 50 cent met watermerk in horizontale of verticale paren waarin telkens 1 ex. postfris, cat.w. 361+
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 1966 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R71-R73
    Kind 2 t/m 10 cent, nrs. R71 en R73 met velrand, cat.w. 325
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 1967 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R86-R89
    Kind 1½ t/m 12½ cent in blokken van 4, behoudens R87 alle met velrand, cat.w. 399+
    Starting bid : 100 EUR

    Lot : 1968 Netherlands Syncopated perfs

    Catalogue number : R86-R89
    Kind 1½ t/m 12½ cent in (hoek)blokken van 20 waarin 8 verticale paren, pracht ex. (1 ex. R89 miniem geel vlekje) cat.w. 728+
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR