CORINPHILA veilingen

Sort list :
  • Lot : 2900 Literature

    platenboeken emissie 1852 door Van Balen Blanken, 5 cent plaat II en VI ontbrekend en 10 cent plaat IA losbladig, in goede staat
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2901 Literature

    en O.R. 25 boekwerken/publicaties w.b. Boesman, Bulterman, Julsen/ Benders etc. in doosje
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 25 EUR

    Lot : 2902 Literature

    diverse titels w.b. Vellinga, Emissie 1872 met cd-rom, Handboek Postwaarden, Emissie 1864 door J.F. Cleij in redelijke staat
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 25 EUR

    Lot : 2903 Literature

    17 boeken w.b. Posthistorie van het Rijksdeel Suriname 1650-1975 delen I en II
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2904 Literature

    Handboek Postwaarden deel I-VI  
    Starting bid : 20 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 2905 Netherlands

    kortebalkstempels op post(waarde)stukken in grote hoeveelheid w.b. ouder materiaal, kleinere plaatsen, frankeringen, firmabrieven etc. in doos 
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2906 Netherlands and former Territories

    met o.a. legioenblokken, ca. EUR 150 nominaal, voorraad gestempeld Indië in zakjes en insteekkaarten 
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2907 Indonesia

    grote voorraad gestempeld en */** met o.a. blokken, Interimperiode, RIS (NVPH 22 *) etc. in 20 albums/insteekboeken
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2908 Netherlands

    fdc's vanaf E2 t/m E653 (2012) w.b. veel doubletten, Trompetkaarten, tevens poststukken en blauwdrukken engros in 15 albums en 3 doosjes in 3 verhuisdozen
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 700 EUR

    Lot : 2909 Netherlands and former Territories

    voorraad gestempeld en */** w.b. ouder en beter materiaal op insteekkaarten en in pergamijnzakjes in 14 doosjes, 2 kistjes en mappen in 4 verhuisdozen 
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 1800 EUR

    Lot : 2910 Netherlands

    kleine collectie vanaf 1852 gestempeld en */** in 2 albums, Indonesië (met RIS serie), fdc's diverse landen en iets Engelse koloniën op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2911 Netherlands

    collectie vanaf 1852 w.b. NVPH 1-29 gestempeld, iets buitenland, losse zegels in zakjes. etc. in 7 albums/insteekboeken
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2912 Netherlands and former Territories

    restanten w.b. oud(er) materiaal op bladen, in zakjes, op insteekkaarten etc.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2913 Indonesia

    w.b. Weense drukken, Permesta gebruikt (gebreken), veel poststukken waarbij militaire post, foto's militairen, rumah post etc. en iets Nederlands-Indië
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2914 Netherlands

    restantcollecties meest */** in 52 albums en mappen in 5 verhuisdozen 
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 1300 EUR

    Lot : 2915 Netherlands

    poststukken in grote aantallen w.b. treinpost (o.a. vrachtbrieven), scheepspost en luchtpost
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2916 Netherlands

    inclusief fdc's vanaf E2 (dagtekenstempel), postzegelboekjes, blokken van 4, jaarsets en velletjes in 6 albums/insteekboeken en doosjes  

    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2917 Netherlands

    fdc's t/m E725 (2015) en iets OR in 7 albums en envelop
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2918 Netherlands

    maximumkaarten 1943-2004 met betere series in 7 Davo albums  
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2919 Netherlands

    restantcollecties in 5 albums en op bladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2920 Netherlands and former Territories

    w.b. iets nominaal in 7 Davo albums en 4 insteekboeken
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2921 Netherlands and former Territories

    groot aantal post(waarde)stukken vanaf ca. 1870 w.b. kwitanties
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2922 Netherlands

    postzegelboekjes gespecialiseerde voorraad met betere ex. in 14 albums en 6 doosjes in 2 verhuisdozen 
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 1500 EUR

    Lot : 2923 Netherlands

    restantcollecties */** in 60 insteekboeken in 4 verhuisdozen 
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 2600 EUR

    Lot : 2924 Netherlands and former Territories

    poststukken w.b. ouder materiaal (2 voorfilateliebrieven 18e eeuw), fdc's, iets correspondentie etc. 
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2925 Netherlands

    telegrammen ca. 180 ex. w.b. oudere (vanaf 1860) en WWII, tevens 4 spaarboekjes
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 95 EUR

    Lot : 2926 Netherlands

    postzegelboekjes t/m 2001 ** in grote hoeveelheden (meest 10 tot 50x)
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2927 Netherlands

    tot 2001 w.b. jaarsets, postzegelsboekjes, etc. in enveloppen en zakjes
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 2928 Netherlands

    fdc's t/m 2016 engros (w.b. E3 naar Hong Kong), maximumkaarten etc.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 600 EUR

    Lot : 2929 Netherlands and former Territories

    voorraad en restantcollecties gestempeld en */** w.b. postzegelboekjes, poststukken en iets modern Suriname in 20 albums en insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2930 Netherlands

    met o.a. jaarsets, PTT mapjes, jaarsets Scandinavië, onafgeweekt, poststukken etc. in doos
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2931 Netherlands and former Territories

    restantcollecties Nederland en postzegelboekjes Suriname in 10 albums en insteekboek
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2932 Netherlands

    poststukken met beter materiaal en iets buitenland w.b. voorfilatelie
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2933 Netherlands

    98 luchtpost covers van/naar Leipziger Messe 1948-1990 w.b. aangetekend, DDR en meelopers
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2934 Netherlands

    grootrondstempels ca. 1500 ex. op insteekkaartjes en zakjes in kistje 
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2935 Netherlands

    ** w.b. iets nominaal ongesorteerd in doosje 
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2936 Netherlands and former Territories

    gestempeld en */** w.b. ouder materiaal in insteekboeken, zakjes, kistjes etc.
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2937 Netherlands

    ruim 3000 fdc's tussen E12-393 en iets O.R. en diverse covers
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2938 Netherlands and former Territories

    met o.a. modern Aruba en Nederlandse Antillen ** en iets buitenland in 2 verhuisdozen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2939 Netherlands

    restantcollecties vanaf de jaren '30 op album- en insteekbladen, groot aantal in 2 dozen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 900 EUR

    Lot : 2940 Indonesia

    en iets OR meest */** met o.a  motief, vellen, foutdruk Antillen, telefoonkaarten etc. in 5 albums/mappen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2941 Netherlands and former Territories

    w.b. ** met nominaal in Davo album, ringband, 3 insteekboeken en in trommel
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2942 Netherlands

    grootrondstempels op post(waarde)stuk (ruim 500 ex.) gesorteerd op alfabetische volgorde w.b. trajectstempels, nachtuurkarakters, firmabrieven etc. in 2 doosjes
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2943 Netherlands

    collecties w.b. Nederland gestempeld vanaf 1852, Israël 1948-2000 gestempeld, later */** en Frankrijk t/m 1980 in 9 albums of insteekboeken 
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2944 Netherlands

    post(waarde)stukken gebruikt en ongebruikt (ruim 300 ex.) w.b. adreswijzigingen, stempels etc. in 2 schoenendozen  
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2945 Netherlands

    collectie 1980-2010 meest gestempeld, w.b. iets nominaal en inhouden postzegelboekjes in 4 Davo albums
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2946 Netherlands and former Territories

    ca. 90 poststukken meest ouder materiaal
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2947 Netherlands and former Territories

    w.b. ** in 10 banden
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2948 Netherlands

    w.b. collectie t/m 1995 gedeeltelijk */**, voorraad, fdc's, postzegelboekjes etc. in 24 albums en insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2949 Netherlands

    post(waarde)stukken vanaf klassiek, diverse restantcollecties, fiscaal etc. in 9 albums/insteekboeken, map, envelop en doosje  
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2950 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraad in 12 albums en insteekboeken
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2951 Netherlands

    restantcollecties gestempeld vanaf 1852 in 29 insteekboeken of albums in 3 dozen 
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 850 EUR

    Lot : 2952 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraden gestempeld en */** in 15 albums en mappen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2953 Netherlands

    post(waarde)stukken w.b. ouder materiaal, fdc's, pakketkaarten, firmabrieven etc. 
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2954 Netherlands

    post(waarde)stukken w.b. iets stempels in doosje 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 45 EUR

    Lot : 2955 Netherlands and former Territories

    en iets buitenland, meest in zakjes met ongesorteerde zegels in doos
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2956 Netherlands

    collecties gestempeld met doubletten, voornamelijk ouder materiaal in 6 insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2957 Netherlands

    fdc's in o.a. 2 albums
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2958 Netherlands

    met o.a. fdc's Nederland vanaf E12, jaarcollecties, postzegelmapjes, etc. in o.a. 8 albums
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2959 Netherlands and former Territories

    w.b. fdc's en poststukken, verzameling Rembrandt en zijn Leerlingen (iets nominaal) en restantcollectie Nederland in 7 albums 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2960 Netherlands

    w.b. fdc's, postzegelboekjes- en mapjes en iets poststukken Frankrijk in 12 ringbanden of insteekboeken 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2961 Netherlands and former Territories

    collecties en voorraad w.b. Curaçao en Suriname */** in albums, insteekboeken en mappen  
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2962 Netherlands

    collectie Nederland gestempeld, later */** vanaf 1852, jaarcollecties, fdc's en iets buitenland in 10 albums of insteekboeken en 3 doosjes
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2963 Netherlands

    collectie en fdc's t/m 2009 in 9 albums of insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2964 Netherlands and former Territories

    in 7 albums/insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2965 Netherlands

    poststukken w.b. ouder materiaal, met port belast, telegrammen etc. in krat, ex. Van der Vlist
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 550 EUR

    Lot : 2966 Netherlands

    meest ouder materiaal afgeweekt w.b. stempels
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 2967 Netherlands

    collectie vanaf 1852 gestempeld in 5 albums
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2968 Netherlands and former Territories

    ca. 120 post(waarde)stukken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2969 Netherlands

    divers w.b. combinaties en inhouden automaatboekjes, PTT mapjes, Signoscoop etc.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2970 Netherlands

    w.b. 2 restantcollecties en treinbrieven
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2971 Netherlands and former Territories

    post(waarde)stukken w.b. fdc's in o.a. 2 albums in krat
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2972 Netherlands and former Territories

    poststukken w.b. luchtpost en iets buitenland
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2973 Netherlands

    fdc's tot c.a. 2011 en iets divers buitenland in 21 albums in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2974 Netherlands

    w.b. guldenwaarden */** en gestempeld, veldelen, postzegelboekjes engros en iets poststukken (o.a. maximumkaarten, fdc's etc.) in verhuisdoos en kleiner doosje
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 800 EUR

    Lot : 2975 Netherlands

    en iets diverse landen w.b. collectie gestempeld vanaf 1852, fdc's etc. in 25 albums of insteekboeken in 2 verhuisdozen 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2976 Netherlands

    collectie 1872-2003 gestempeld, later */** w.b. nominaal 2001-2003 in 5 luxe Leuchtturm albums en 3 insteekboeken
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 2977 Netherlands

    PTT mapjes, jaarsets en iets buitenland in 6 insteekboeken, jaarsets, insteekkaartjes, munten etc. 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2978 Netherlands and former Territories

    collecties vanaf 1852 * en gestempeld, fdc's t/m 2010 etc. in 16 albums in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 2979 Netherlands

    collectie vanaf 1852 meest * in 10 albums en enveloppen. Tevens diverse moderne Lindner supplementen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2980 Netherlands

    collectie Nederland gestempeld, fdc's t/m 2004 en iets buitenland gestempeld in 14 albums of insteekboeken 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 2981 Netherlands

    w.b. voorraad fdc's t/m 2001, Trompetkaarten en iets munten in doosje en 9 albums
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2982 Netherlands

    w.b. iets nominaal en buitenland in insteekboeken, zakjes, blikjes etc. in 2 verhuisdozen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2983 Netherlands

    ruim 24.000 zegels gestempeld, gesorteerd in zakjes van 30 ex.
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2984 Netherlands and former Territories

    meest */** inclusief fdc´s, postzegelboekjes en gestempeld buitenland in 9 insteekboeken/albums en doosjes
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2985 Netherlands and former Territories

    voornamelijk Curacao en Indonesieen iets nominaal Nederland. Gestempeld en */** in envelop en 12 albums/insteekboeken
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2986 (former) Dutch Territories

    en iets Nederland w.b. collectie Suriname, fdc's Antillen en Suriname, luchtpost etc. in 13 albums of insteekboeken
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2987 Netherlands

    grote hoeveelheid fdc's w.b. iets buitenland
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2988 Netherlands and former Territories

    voorraad gestempeld en */** w.b. iets modern Antillen en Aruba in 18 albums in 2 dozen 
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2989 Netherlands

    en iets buitenland gestempeld in zakjes, blikjes etc. maar vooral heel veel bundels in 10 verhuisdozen. Miljoenen zegels!
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 460 EUR
Sort list :