Provinces

  • Lot : 525 Provinces

    Holland, 2 Gulden 1687 ZF-
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 526 Provinces

    Utrecht zilveren rijder 1711, uit VOC-schip 'De Liefde', ZF
    Starting bid : 60 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 527 Provinces

    Overijssel, leeuwendaalder 1644, 3 Gulden 1694, gulden 1764 adelaar en een leeuwendaalder Holland 1589, 2 stuivers Gelderland 16.. totaal 5 exemplaren gemiddeld FR-ZF
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 300 EUR

    Lot : 528 Provinces

    Zeeland, 1/4 Dukaat 1762 PR-FDC, mooie patina
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 529 Provinces

    Thorn, duit AE FR
    Starting bid : 20 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 530 Provinces

    Brabant ½ groot (W.310) ZF- en groot Vilvoorde (W.387v) ZF, totaal 2 exemplaren
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 240 EUR

    Lot : 531 Provinces

    Karolusgulden Karel V Antwerpen, zilver 22,05 gram, W.669, VH 225.AN FR-
    Starting bid : 600 EUR

    Lot : 532 Provinces

    Brabant, 4 stuiver 1551 Brugge (onduidelijk muntteken, bij deductie) Vanhoudt 226BG R2 ZF
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 533 Provinces

    Brabant 1/5 Philipsdaalder Antwerpen 1556, idem 1572 en negenmanneke 1596 Antwerpen, totaal 3 exemplaren gem. kwaliteit ZF
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 534 Provinces

    Brabant, Albert en Isabella, Patagon z.j. ZF, 1/4 Patagon F-ZF en een 1/4 Patagon 1616 F-ZF, totaal 3 exemplaren
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 140 EUR

    Lot : 595 Provinces

    Stad Gouda, recepisse 1 ½ stuiver 15-4-1795 FR-ZF
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 640 Provinces

    Gelderland, Arnoldus goudgulden, rond 1450, F+ in verpakking Koninklijke Nederlandse munt
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 641 Provinces

    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 655 Provinces

    Brabant, lot 7 exemplaren in doosje

    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 738 Provinces

    Zeeland, vier provinciale Zeeuwse assignaten in de denominaties 18, 9 en 4 ½ stuivers, en 18 duiten, gedateerd 23 maart 1795, niet ingevulde (proef)-drukken - allen gedrukt in zwart met wapenschild en sierrand - papier met watermerk maagd en leeuw in tuin ZF-PR
    Starting bid : 600 EUR
    Hammer price : 1800 EUR