CORINPHILA veilingen

Belgium

Sort list :
  • Lot : 12 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : 165-178
    Albert met Helm 1 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 900
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 13 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 178
    Albert met Helm 10 frank wijnrood, cat.w. 630
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 14 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 272A-272K
    Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank gesigneerd Balasse, cat.w. 1850
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 15 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 342-350
    Kardinaal Mercier 10 centiem t/m 10 frank, cat.w. 1350
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 16 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 363-374
    Grote Orval 5 centiem t/m 10 frank, cat.w. 3100
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 17 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 377-383
    Kruis van Lotharingen 10 centiem t/m 5 frank, cat.w. 985
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 18 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : 477
    Koekelberg 5 frank groen in ongeplooid velletje van 10 ex., cat.w. 800
    Starting bid : 120 EUR
    Hammer price : not sold

    Lot : 19 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : J01-J018
    Dagbladzegels 10 centiem t/m 20 frank, cat.w. 1000
    Starting bid : 160 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 20 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : E38-E43
    Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 met nummer, deels iets getint, cat.w. 1100
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 21 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : E38-E43
    Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in ongetande genummerde velletjes van 4 ex., gomzijdes (licht) getint en minieme bruine vlekjes voorzijde, cat.w. 11.000. Zeer zeldzaam!
    Starting bid : 1200 EUR
    Hammer price : 1600 EUR

    Lot : 22 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : E44-E48
    Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 260 EUR

    Lot : 23 Belgium

    1 / 1
    Catalogue number : E44v-E48v
    Wapen SS 10 t/m 100 frank met variëteit geheel ongetand, 50 frank miniem abklatsch, cat.w. 925
    Starting bid : 180 EUR
    Hammer price : 280 EUR

    Lot : 24 Belgium

    1 / 2
    Catalogue number : E49
    Langemark 50 frank blauw, cat.w. 425
    Starting bid : 80 EUR
    Hammer price : 90 EUR
Sort list :