Search results (1328)

Download as PDF edit / store search
  • Lot : 2167 Estonia

    collectie 1918-1940 */** met betere ex. op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2168 Latvia

    collectie 1918-1940 */** met betere series w.b. ongetand
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2169 Belgium

    Duitse bezetting, Krantenzegels, Dienst etc.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 2170 Belgium

    w.b. betere ex. en ongetand
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2171 China

    Mi 1484/1485, 1521/1526 en 1555/1562 postfris
    Starting bid : 50 EUR

    Lot : 2172 German States

    collectie gestempeld w.b. betere ex. en falsificaten in gemengde kwaliteit op bladen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 860 EUR

    Lot : 2173 German States

    collectie op albumbladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2174 Bavaria

    collectie 1849-1920 gestempeld w.b. no. 1 (gebreken) op bladen
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2175 Wurttemberg

    collectie gestempeld met vele betere ex. in gemengde kwaliteit op bladen
    Starting bid : 400 EUR

    Lot : 2176 German Empire

    meest betere ex. en series w.b. iets oude staten en kolonien
    Starting bid : 450 EUR
    Hammer price : 450 EUR

    Lot : 2177 German Empire

    Mi. nos. 873-885, 887-893 en 899 ** in complete vellen van 50 ex., cat.w. 1490
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2178 German Empire

    collectie bezettingsuitgaven WO I gestempeld op bladen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2179 German Empire

    gestempelde collectie Abstimmungsgebiete w.b. Allenstein, Mariënwerder, Sleeswijk en Silezië op bladen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2180 German Empire

    collectie Abstimmungsgebiete w.b. Allenstein, Sleeswijk en Mariënwerder
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2181 German Empire

    gestempelde collectie bezetting WO II op bladen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2182 German Colonies and Foreign Post Offices

    collectie */** met betere ex. op bladen
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2183 German Colonies and Foreign Post Offices

    * op insteekblad
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2184 Danzig

    collectie meest gestempeld op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 350 EUR

    Lot : 2185 Danzig

    collectie gestempeld w.b. Port Gdansk op bladen
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 210 EUR

    Lot : 2186 Memel

    gestempelde collectie op bladen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2187 Memel

    collectie */** op insteekbladen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 105 EUR

    Lot : 2188 Saar

    collectie 1920-1934 9on) gestempeld met o.a. Mi. 29 en 31 gebruikt (beide keur Burger BPP), 134 Madonna ongebruikt en keerdrukparen
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2189 Saar

    gestempelde collectie met betere ex. op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2190 Serbia

    Duitse bezetting 1939-1945, nagenoeg complete collectie (incl. blokken) meest nagestempeld op albumbladen
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 330 EUR

    Lot : 2191 Germany before and after 1945

    4 "exploded" postzegelboekjes w.b. Reich Mi. 11.2A
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 40 EUR

    Lot : 2192 Germany Allied Zones

    5 betere blokken */**
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2193 French Zone

    collectie */** met betere ex. en series op bladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 105 EUR

    Lot : 2194 Berlin

    gebruikt en */** w.b. veel betere series (o.a. von Stephan 2x) op insteekblad
    Starting bid : 300 EUR

    Lot : 2195 Berlin

    complete collectie */** tot 1961 inclusief rode en zwarte opdrukken en Währungsgeschädigte blok op bladen
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 370 EUR

    Lot : 2196 East Germany

    gebruikt en */** w.b. betere ex. en series
    Starting bid : 40 EUR

    Lot : 2197 West Germany

    combinaties en postzegelboekjes meest **
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 18 EUR

    Lot : 2198 Great Britain

    port en dienst gestempeld en * op insteekkaart
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 2199 Great Britain

    meest klassiek in gemengde kwaliteit
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2200 Great Britain

    en gebieden post(waarde)stukken w.b. Kaap de Goede Hoop en poststaking 1971
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 10 EUR

    Lot : 2201 Great Britain and colonies

    meest ** w.b. postzegelboekjes
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 70 EUR

    Lot : 2202 Guernsey

    collectie 1969-1982 ** op albumbladen
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 28 EUR

    Lot : 2203 Jersey

    modern ** tussen 1998 en 2004, deels engros op insteekbladen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2204 British Commonwealth

    klassiek meest ongebruikt w.b. betere ex.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 160 EUR

    Lot : 2205 British Commonwealth

    Burma en Bahrein 1937-1947 ongestempeld met enkele betere series
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 170 EUR

    Lot : 2206 British Commonwealth

    meest klassiek w.b. beter
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2207 South Australia

    klassiek op insteekkaart
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 60 EUR

    Lot : 2208 Western Australia

    zwaantjes engros w.b. iets stempels
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2209 Biafra

    collectie ** zo goed als compleet inclusief blokken w.b. schaars materiaal
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2210 Canada

    collectie velletjes van 10, 20 of 25 ex. (deels in origineel cellofaan) ** op bladen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2211 Ceylon

    collectie w.b. iets Kaap de Goede Hoop op albumbladen
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2212 Dubai

    collectie ** met betere series en blokken
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2213 Hong Kong

    klassiek gebruikt engros
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 130 EUR

    Lot : 2214 India Feudatory States Jaipuren Danta State

    collectie op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2215 Iraq

    met betere ex.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2216 Malaysia

    ** met betere ex. en series
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2217 Perak

    collectie op albumblad
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 65 EUR

    Lot : 2218 Nepal

    meest */** met betere ex. en series
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 110 EUR

    Lot : 2219 North Borneo

    collectie ongebruikt 1939-1947 met Japanse bezetting
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 360 EUR

    Lot : 2220 Sarawak

    en Brunei, collectie 1943-1950 w.b. Japanse bezetting
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 270 EUR

    Lot : 2221 Singapore

    * en ** met betere ex. en series
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 270 EUR

    Lot : 2222 Tonga

    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 120 EUR

    Lot : 2223 South Africa

    1942-1945 post van en naar Zuid-Afrika voor Italiaanse krijgsgevangenen (23 ex.) en 1 airgraph met info van de BBC, mooi opgezet op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2224 France

    collectie 1849-1940 meest gestempeld met vele betere ex. en series in gemengde kwaliteit
    Starting bid : 400 EUR
    Hammer price : 1350 EUR

    Lot : 2225 France

    gestempeld en */** w.b. betere ex.
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 115 EUR

    Lot : 2226 France

    en België épreuves en ongetand meest motief vogels
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2227 France

    scheepsstempels w.b. 1 poststuk
    Starting bid : Bid
    Hammer price : 22 EUR

    Lot : 2228 French Colonies, General Issues

    collectie in gemengde kwaliteit op bladen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 80 EUR

    Lot : 2229 French Territories

    motief vogels */** w.b. ongetand
    Starting bid : 40 EUR
    Hammer price : 75 EUR

    Lot : 2230 Alexandrië

    mooie collectie zowel */** als gestempeld verzameld op blanco bladen
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 420 EUR

    Lot : 2231 Benin

    ** met veel motief
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2232 Cambodia

    * en ** met betere series
    Starting bid : 140 EUR

    Lot : 2233 Cilicië

    (Franse bezetting) opdrukvariëteiten */**
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 210 EUR

    Lot : 2234 Djibouti

    en Somalikust meest ** met veel motief
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 55 EUR

    Lot : 2235 French Oceania

    collectie 1892-1947 met betere ex. en series meest * op albumbladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 190 EUR

    Lot : 2236 French Levant

    en iets Rouad mooie collectie zowel */** als gestempeld verzameld op blanco bladen
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 520 EUR

    Lot : 2237 French Levant

    collectie w.b. kantoren in Griekenland op bladen
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 105 EUR

    Lot : 2238 French Post in China

    collectie meest * met betere ex. op bladen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2239 Morocco

    collectie tot 1940 meest */** met betere ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 150 EUR

    Lot : 2240 Morocco

    lokaalpost met betere ex.
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 250 EUR

    Lot : 2241 Réunion

    collectie met betere ex.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2242 Vietnam

    meest ** met betere series
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 85 EUR

    Lot : 2243 Greek Territories

    collectie gestempeld w.b. Epirus, Kreta en Rethymo op bladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 180 EUR

    Lot : 2244 Crete

    collectie  w.b. buitenlandse kantoren op albumbladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 145 EUR

    Lot : 2245 Hungarian Territories

    collectie w.b. Roemeense bezetting, West-Hongarije en lokaaluitgiften
    Starting bid : 75 EUR
    Hammer price : 230 EUR

    Lot : 2246 Israel

    See you again Mi. no. 1149KZ velletje van 20 met keerdrukken, bevrijding concentratiekampen Mi. no. 1331 velletje van 20 (2x) en paardensport Mi. no. 1414KZ velletje van 40 met keerdrukken alle **, cat.w. 260
    Starting bid : 40 EUR

    Lot : 2247 Italian States

    collectie w.b. falsificaten op bladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 115 EUR

    Lot : 2248 Papal State

    11 gefrankeerde brieven w.b. betere ex. in gemengde kwaliteit
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 370 EUR

    Lot : 2249 Italy

    ca. 20 items. w.b. boven ongetand, kopstaande en verschoven opdrukken, perforatieverschuivingen etc.
    Starting bid : 300 EUR
    Hammer price : 500 EUR

    Lot : 2250 Italy

    w.b. Venezia Giulia, Trentino en bezetting van Albanië op bladen
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 100 EUR

    Lot : 2251 Italy

    collectie tot ca. 1960 w.b. iets gebieden op albumbladen
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 50 EUR

    Lot : 2252 Italy

    nummerstempels op insteekkaart
    Starting bid : 40 EUR

    Lot : 2253 Italian Colonies

    collectie meest * met algemene uitgiften en Italiaans Oost-Afrika op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 230 EUR

    Lot : 2254 Aegean Isles

    mooie collectie 1912-1940 (inclusief Rhodos en Castelrosso) met vele betere ex. en series op bladen
    Starting bid : 700 EUR
    Hammer price : 880 EUR

    Lot : 2255 Italian Post Levante

    mooie collectie 1874-1922 meest * met vele betere ex. en series op bladen
    Starting bid : 500 EUR
    Hammer price : 660 EUR

    Lot : 2256 Italian Post in China

    collectie geheel * met betere ex.
    Starting bid : 125 EUR
    Hammer price : 220 EUR

    Lot : 2257 Fiume

    collectie 1918-1924 meest * met betere ex. en series en w.b. valse/dubieuze opdrukken op bladen
    Starting bid : 250 EUR
    Hammer price : 320 EUR

    Lot : 2258 Eritrea

    collectie 1892-1934 meest * met betere ex. en series
    Starting bid : 200 EUR
    Hammer price : 200 EUR

    Lot : 2259 Libya

    collectie 1912-1941 met betere ex. en series, Tripolitanië en Cyrenaica op bladen
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 2260 Italian Somaliland

    mooie collectie 1903-1960 met vele betere ex. en series en Oltre Giuba op bladen
    Starting bid : 350 EUR
    Hammer price : 480 EUR

    Lot : 2261 Japan

    restant op albumbladen w.b. betere ex. en veel klassiek
    Starting bid : 150 EUR

    Lot : 2262 Japan

    meest klassiek w.b. enkele poststukken
    Starting bid : 50 EUR
    Hammer price : 90 EUR

    Lot : 2263 Korea

    collectie 1884-1903 zowel gebruikt als * verzameld met betere ex.
    Starting bid : 250 EUR

    Lot : 2264 Austria

    (on) gestempeld tot 1937 w.b. FIS II ongest.
    Starting bid : 100 EUR
    Hammer price : 125 EUR

    Lot : 2265 Austria

    klassiek op insteekbladen
    Starting bid : 40 EUR

    Lot : 2266 Poland

    collectie 1860-1939 gestempeld met betere ex. en series (o.a. Na Skarb-serie) op bladen
    Starting bid : 150 EUR
    Hammer price : 390 EUR