Lot 2254 - Auction 248-249

  • Lot : 2254 NL 1852 King William III

    Catalogue number : 2d
    10 cent karmijn plaat II pos. 16 en 18 op briefomslag van Leeuwarden 28-9-1856 naar Amsterdam, vrijwel pracht ex. (linker zegel horizontaal vouwtje) gesigneerd Van Dieten. Laat gebruik van deze plaat!
    Starting bid : 75 EUR