Auction 211
October 1 - 8, 2011
- All World (12) Apply All World filter
- British Commonwealth (148) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (7) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (8) Apply Eastern Europe filter
- Europe (779) Apply Europe filter
- European countries (23) Apply European countries filter
- Great Britain and colonies (11) Apply Great Britain and colonies filter
- Juliana (7) Apply Juliana filter
- Koninkrijk (22) Apply Koninkrijk filter
- Literature (7) Apply Literature filter
- Miscellaneous (31) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (71) Apply Nederland en O.R. filter
- Nederlands-Indië brandkastzegels (20) Apply Nederlands-Indië brandkastzegels filter
- Netherlands and Colonies (1862) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (327) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (27) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republiek Suriname (6) Apply Republiek Suriname filter
- Topic fantasy (15) Apply Topic fantasy filter
- Topic Trains (10) Apply Topic Trains filter
- Topics (24) Apply Topics filter
- Various Countries (196) Apply Various Countries filter
- Wilhelmina (13) Apply Wilhelmina filter
Displaying 133 - 144 of 3919
Auction 211
Postzegelboekjes doubletten w.b. snijlijntjes, niet geplakte inhoud, etc. in Lindner album en insteekboek
Auction 211
postwaardestukken oud en modern, gebruikt en ongebruikt, in doosje
Auction 211
w.b. plaatfouten, variëteitjes en betere ex. in 2 insteekboeken
Auction 211
collectie 1852-1998 meest */** in 4 Excellent albums
Auction 211
ruim 40 poststukken w.b. betere ex. in doosje
Auction 211
voorraad 'back of the book' w.b. beter o.a. meeuwen en Internering 1-2 in insteekboek
Auction 211
collectie ** tot 2002 w.b. combinaties in 3 luxe Davo albums
Auction 211
collectie van ruim 300 ex. op diverse emissies tussen 1852-1923 in insteekboek
Auction 211
2000-2004 ** met fl.139 en €279 nominaal
Auction 211
nominaal ruim fl. 900 w.b. PTT mapjes en jaarsets in doosje
Auction 211
70 poststukken 1880-ca.1930 van/naar Haarlem, veel briefkaarten w.b. part. bedrukt, uit buitenland en enkele poststukken incl. 2 krantenbandjes met nr. 30b, in klemband
Auction 211
35 met port belaste poststukken 1870-1971 naar Haarlem w.b. (gerepareerd) couvert uit Engeland 1884 met 3 ex. 1AB (paar en los ex)., 15 ct. nr.9 op couvert uit Engeland(1883), 2½ ct. op drukwerk uit Padang 1908 (route NED.-INDIE ZEEPOST) etc.