Displaying 1 - 11 of 11
Opening: 5.000 €
tot ca. 1865 w.b. oude Duitse staten, Italiaanse staten en Scandinavië goed vertegenwoordigd met veel betere zegels in gemengde kwaliteit in Lallier album uit 1862, het allereerste postzegelalbum ooit uitgegeven. Album is op een sluiting na compleet en is in redelijke staat
Sold for: 1.700 €
1840 tot ca. 1910 met veel betere ex. in Schaubek album
meest */** in 2 blanco albums
tot ca. 1935 in oud Schaubek album
met Nederland en Engeland in oud KaBe album
in iets beschadigd Schaubek album rond 1890
tot ca. 1945 in Scott album
2 restant collecties zeer gemengde kwaliteit
gestempeld meest na 1945 in 5 ordners
Sold for: 290 €
in 7 klembanden en op bladen
in 2 oude albums en op bladen