Auction 215
January 12 - 19, 2013
- All World (9) Apply All World filter
- British Commonwealth (101) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (14) Apply CEPT filter
- Europe (698) Apply Europe filter
- European countries (14) Apply European countries filter
- France and Colonies (5) Apply France and Colonies filter
- Koninkrijk (34) Apply Koninkrijk filter
- Literature (7) Apply Literature filter
- Miscellaneous (38) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (44) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (953) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (259) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (26) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Stamp accessories (7) Apply Stamp accessories filter
- Thematics (22) Apply Thematics filter
- Topic fantasy (19) Apply Topic fantasy filter
- Topic Shipping (5) Apply Topic Shipping filter
- Various Countries (171) Apply Various Countries filter
Displaying 2845 - 2856 of 2969
Auction 215
jaarboeken etc. meest Australië en USA
Auction 215
Sold for: 46 €
poststukken meest fdc's, tevens moderne(re) prentbriefkaarten motief schepen
Auction 215
en iets Zwitserland postwaardestukken etc. in 6 albums
Auction 215
WK voetbal 1978 Argentinië collectie ** en covers in 3 albums, tevens Rubens ** in 2 albums
Auction 215
Spanje en Portugal met gebieden, ca. 1150 maximumkaarten in 4 albums
Auction 215
w.b. Australië, Israël en Zuid-Amerika in 9 insteekboeken
Auction 215
Sold for: 46 €
w.b. veel Duitsland in kleine albums en los in doos
Auction 215
Sold for: 24 €
w.b. fdc's Nederland, restanten in zakjes etc.
Auction 215
Sold for: 46 €
ETB's 1974 t/m 1991 en Berlijn ETB's 1975 t/m 1990 in 16 ringbandjes
Auction 215
Sold for: 20 €
zeer groot aantal moderne(re) poststukken w.b. exotische herkomstlanden, roodfrankeringen en veel luchtpost
Auction 215
Sold for: 20 €
zeer groot aantal moderne(re) poststukken w.b. exotische herkomstlanden, roodfrankeringen en aangetekend