Auction 216
May 25 - June 1, 2013
- (-) Remove Various Countries filter Various Countries
Displaying 1 - 12 of 195
Auction 216
Sold for: 350 €
meest zilveren munten, w.b. dollars U.S.A., oud Duitsland etc. in album
Auction 216
meest zilvergeld, totaal 35 ex. in Lindner cassette
Auction 216
grote hoeveelheid, w.b. veel Nederland en enig zilvergeld in doosje
Auction 216
zilvergeld, papiergeld, sets etc. in doosje
Auction 216
munten en penningen, waarbij zilver, onder meer crown 1953 Southern Rhodesia
Auction 216
Diverse munten waarbij enig zilver en wat papiergeld in doosje
Auction 216
diversen, w.b. klein gouden muntje Turkije in doosje
Auction 216
diverse munten, penningen, papiergeld (w.b. 100 gulden 1970) en aandeel in klein oud geldkistje
Auction 216
meest kilowaar w.b. enig zilver, wat duitjes in slechte kwaliteit in doosje
Auction 216
w.b. veel Nederland en onderscheiding 15 jaar dienstverband officieren in doosje
Auction 216
Sold for: 820 €
uitgebreide jaartal collectie gehele wereld, waarbij betere jaartallen en kwaliteiten, ondermeer Zuid Amerika, Scandinavie in 57 banden
Auction 216
collectie 1893-1904 met veel betere lithokaarten, 1160 ex. in 10 boekjes