Auction 217
September 28 - October 5, 2013
- (-) Remove Eastern Europe filter Eastern Europe
Displaying 1 - 7 of 7
Auction 217
w.b. klassiek in insteekboekje en op kaarten
Auction 217
Opening: 350 €
Sold for: 640 €
en iets Baltische staten post(waarde)stukken met veel ouder Bulgarije, totaal ruim 940 ex. in 2 doosjes
Auction 217
postfris w.b. heel modern in dik insteekboek
Auction 217
en Balkan ** in 4 insteekboeken
Auction 217
meest */** in 4 insteekboeken
Auction 217
w.b. Rusland in insteekboek
Auction 217
in 15 insteekboeken en map