Auction 218
January 18 - 25, 2014
Displaying 1 - 12 of 16
Auction 218
filmsterren 55 ex. o.a. Grace Kelly
Auction 218
Opening: 20 €
Sold for: 20 €
molens 105 ex. oude en zeer oude w.b. beter
Auction 218
Sold for: 48 €
schaken serie 12 ex. Rotgans, achterzijde iets lijmresten
Auction 218
Vienne gesigneerd 122 ex. zeer oude in album
Auction 218
Humor etc. ruim 90 ex. oude en zeer oude met beter w.b. Bonzo in doosje
Auction 218
Sold for: 46 €
trams 180 ex. oude en zeer oude w.b. beter in doosje
Auction 218
vorstenhuizen diverse landen 110 ex. oude en zeer oude w.b. beter in doosje
Auction 218
meest ** met betere ex. en series in dik insteekboek
Auction 218
poststukken w.b. Esperanto, Olympische spelen, spoorwegen, ballon- en raketpost etc. totaal ruim 360 ex.
Auction 218
Albrecht Dürer ** in 3 speciale Lindner ringbanden
Auction 218
beroemde personen en gebeurtenissen uit de 20ste eeuw, **, gestempeld, maximumkaarten en fdc's