Auction 221
February 28 - March 7, 2015
Displaying 1 - 12 of 12
Auction 221
Opening: 3.000 €
Sold for: 3.400 €
tot 1866 met veel betere ex. zowel gestempeld als ongebruikt (mooie frisse kleuren) helaas alle vastgeplakt w.b. België, Frankrijk, Oud Duitse staten, Spanje, Italië en staten, Commonwealth, USA, etc. in prachtig album van Justin Lallier (5e editie) 1866 (3 bladen beschadigd) met goud op snee bladen en koperen siersloten
Auction 221
Opening: 350 €
collectie meest klassiek en ouder materiaal op groot aantal albumbladen in doos
Auction 221
Sold for: 370 €
tot ca. 1940 in 2 oude Yvert albums
Auction 221
w.b. Australië en Japan met klassiek (deels vals) in 2 klembanden
Auction 221
tot ca. 1940 in 2 Schaubek albums
Auction 221
tot ca. 1955 met o.a. Engeland en gebieden in 5 albums (w.b. 4x Schaubek Permanent)
Auction 221
collectie meest klassiek w.b. beter Duitsland in 2 oude albums
Auction 221
Sold for: 48 €
tot ca. 1940 in oud Schaubek album
Auction 221
Sold for: 20 €
w.b. Nederland in 5 banden
Auction 221
meest gestempeld in 28 insteekboeken