Auction 221
February 28 - March 7, 2015
Displaying 1 - 12 of 79
Auction 221
Alkmaar A (Ey 100) mooi en volledig op 5 cent blauw plaat I pos. 81, pracht ex.
Auction 221
Alkmaar A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I op complete vouwbrief 5-10-1853 naar G.J. Bruin Makelaar op Singel tussen de Gasthuismolensteeg en Schoorsteenveegerssteeg te Amsterdam, pracht ex.
Auction 221
Alkmaar A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat II op complete vouwbrief 26-9-1853 naar J.G. Bruijn Makelaar tussen de Gasthuismolensteeg en Schoorsteenvegerssteeg op Singel Amsterdam, pracht ex.
Auction 221
Alkmaar A (Ey 800) luxe op 15 cent donkeroranje op briefomslag naar Dordrecht, zegel pracht ex. (onder wat kort doch niet aangesneden), omslag (ernstige) gebreken
Auction 221
Almelo C (Ey 75) op 5 cent blauw plaat III op vouwbrief van Tubbergen (langstempel az.) 17-10-1858 naar Almelo, pracht ex. (binnenzijde brief iets getint)
Auction 221
Alphen A (Ey 125) op 5 cent blauw plaat III pos. 90 met velrand, pracht ex.
Auction 221
Amsterdam C klein (Ey 50) op 10 cent rood plaat V pos. 86-87 in paar, pracht ex.
Auction 221
Amsterdam C groot (Ey 50) op 10 cent rood plaat V pos. 40 met velrand, luxe ex.
Auction 221
Arnhem C klein (Ey 50) op 10 cent bruinrood plaat VI pos. 89, pracht ex. Herkomst: collectie Reed
Auction 221
Sold for: 46 €
Assen B (Ey 100) op 10 cent karmijn plaat II pos. 8, pracht ex.
Auction 221
Bergen op Zoom C klein (Ey 175) op kleinformaat briefomslag 27-4-1860 naar Amsterdam, pracht ex.