- All World (21) Apply All World filter
- Asian countries (12) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (122) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (22) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (12) Apply Eastern Europe filter
- Europe (1131) Apply Europe filter
- European countries (20) Apply European countries filter
- Great Britain and colonies (8) Apply Great Britain and colonies filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (12) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (46) Apply Koninkrijk filter
- Miscellaneous (28) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (83) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1112) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (185) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (46) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (22) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (18) Apply NL Port filter
- NL Postwaardestukken (139) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Postzegelboekjes (9) Apply NL Postzegelboekjes filter
- NL Puntstempel (63) Apply NL Puntstempel filter
- Overseas (331) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (28) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republic Java (8) Apply Republic Java filter
- Republic Sumatra (8) Apply Republic Sumatra filter
- Stamp accessories (8) Apply Stamp accessories filter
- Topic fantasy (21) Apply Topic fantasy filter
- Topics (26) Apply Topics filter
- Various Countries (293) Apply Various Countries filter
Displaying 25 - 36 of 4441
emissie 1867, mooie op tandingen en types gespecialiseerde collectie met betere ex. (o.a. nrs. 7 IC en 8 IB, beide gebreken) en 56 poststukken (o.a. nr. 12 en nr. 17 (2x) op groot fragment, nrs. 8, 11 en 12 op groot fragment en nrs. 8 en 12 op brief naar Soerabaja etc.) keurig opgezet in blanco album
mooie collectie van ca. 70 poststukken w.b. veel betere frankeringen o.a. gecombineerd tanding paar 19E+19D, mengfrankering nrs. 8 en 19, mengfrankering nr. 18 en 21, nr. 27 enkelfrankering naar Indië, diverse kwitanties etc. in deels gemengde kwaliteit, keurig opgezet in blanco album
puntstempels, collectie tussen 1-257 w.b. mooie afdrukken en betere kantoren in gemengde kwaliteit, totaal ca. 2800 ex. in 5 blanco albums
Sold for: 1.850 €
gespecialiseerde collectie 1920-1953 met ca. 400 meest betere poststukken, keurig opgezet in 4 ringbanden
Sold for: 1.500 €
collectie 1891-2001 geheel */** in mooie kwaliteit (o.a. veel jaren '20 en '30 postfris) in 4 albums
Sold for: 1.500 €
nrs. 1 (192x w.b. 15 paren) en 2 (131x) in redelijke tot goede kwaliteit in insteekboek
Sold for: 920 €
collectie 1852-2012 deels */** met betere ex. en series in 7 luxe Davo albums
Sold for: 900 €
collectie 1852-1995 met vele betere ex. en series w.b. 1-79, Jubileum 1923, * Van Konijnenburg, port en postbewijs compleet etc. in 3 Leuchtturm albums
Sold for: 1.350 €
collectie 1869-2008 geheel */** met betere ex. en series in 7 Davo albums
Sold for: 1.550 €
collectie 1852-2005 gestempeld met vele betere ex. en series w.b. 1-79, 61b-61c (stempels oncontroleerbaar), 101, 104-105, 130-131, Meeuwen, port etc. in 6 luxe Davo albums
emissies Cijfer 1899 en Bontkraag, mooie gespecialiseerde collectie met tandingen, stempels en ca. 75 poststukken w.b. buitenlandse bestemmingen, aangetekend, betere frankeringen, pakketkaarten en postbuskaartjes, keurig opgezet in ringband
Sold for: 1.950 €
ca. 800 poststukken met haltestempels in combinatie met (kleinrond en enkele takje) trajectstempels, veel verschillende mogelijkheden, in doos