Auction 244
June 11-13, 2020
- (-) Remove Dutch East Indies filter Dutch East Indies
Displaying 109 - 120 of 125
Auction 244
PC 310-311
Jubileum koningin Wilhelmina 15 en 20 cent ongetande proeven in veldelen van 40 stuks (beide 10 ex onder kort/aangesneden)
Auction 244
NVPH 369B
Cijfer 10 sen paars tanding 11½, licht gestempeld pracht ex. met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 575
Auction 244
NVPH LP1
10 op 12½ cent met variëteit volledige spiegeldruk op achterzijde
Auction 244
PC P.10
30 cent port lichtrood, Indische druk, ongetande proef in veldeel van ca.280 stuks (oorspronkelijk vel van 400 stuks), vrijwel alle pracht ex., met geschreven tekst drukken CBA4 19/2 '41 met paraaf.
Auction 244
NVPH P49, P51, P52
Makassar noodporten 2½ cent in paar, 20 cent en 40 cent in paar op envelop van Rotterdam 9-9-1946 naar Hollandia, alwaar onbestelbaar (noodstempel in rechthoek) en doorgezonden naar Makassar, alwaar wederom onbestelbaar en retour Rotterdam, vrijwel pracht ex. (envelop minder mooi) De Makasser noodporten op echt gelopen niet filatelistisch poststuk zijn uiterst zeldzaam!
Auction 244
NVPH D1f-D6f
10 cent t/m 50 cent alle met foutdruk kopstaande opdruk, fraaie ex. (meest met kleine gebreken en gesigneerd Evert kroon, Ned. Bond, Keiser etc.) 12½, 15, 20 en 25 cent met klein attest Vleeming 2020), cat.w. 1437
Auction 244
NVPH D3f
15 cent olijfbruin met variëteit opdruk D kopstaand (4 losse ex. tezamen een blok vormend), 1 ex. minder mooi, zeldzaam geheel, cat.w. 1520
Auction 244
NVPH D5
25 cent violet in blok van 4 met velrand, 1 ex. miniem vlekje gomzijde, cat.w. 400+
Auction 244
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met foutdruk kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en rechtsboven iets korter tandje) gesigneerd op gomzijde Evert Kroon en Mebus met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 825
Auction 244
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit opdruk D kopstaand, gesigneerd Evert Kroon en Mebus, pracht ex., cat.w. 825
Auction 244
NVPH D8-D27
½ cent t/m 2½ gulden met certificaat Muis 1997, 50 cent met roestpuntje, cat.w. 625
Auction 244
NVPH tussen D9f en D25f
½ cent t/m 20 cent en 30 en 50 cent alle met foutdruk kopstaande opdruk, meest pracht ex., diverse ex. gesigneerd w.b. Keiser en Evert Kroon, de 12½, 15, 20, 30 en 50 cent met certificaat Vleeming 2019, cat.w. 1014