Auction 244
June 11-13, 2020
- (-) Remove NL Puntstempel filter NL Puntstempel
Displaying 1 - 4 of 4
Auction 244
Sold for: 3.400 €
155 - Kamp Wiesselsche Veld - op emissie 1867 5 cent, pracht ex. (envelop scheurtje, iets verstevigd en deel achterzijde missend). Uiterst zeldzaam stempel op poststuk, volgens het Corinphila-archief slechts enkele ex. bekend! Herkomst: collectie Poulie (1982)
Auction 244
159 - Kamp bij Milligen - op 5 cent blauw op envelop 29-8-1872 naar Den Haag, fraai ex. (zegel links 2 tandjes aangezet)
Auction 244
159 - Kamp bij Milligen - op 5 cent blauw op envelop 25-8-1873 naar Bergen op Zoom, fraai ex. (tanding rechts)
Auction 244
234 - Vlijmen - op Willem III 5 cent op envelop 25-8-1890 naar Heusden, fris pracht ex., cat.w. 60+