Auction 245-246
September 24-26, 2020
- All World (68) Apply All World filter
- British Commonwealth (93) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (8) Apply CEPT filter
- Europe (992) Apply Europe filter
- European countries (21) Apply European countries filter
- Historiepenningen (19) Apply Historiepenningen filter
- Koninkrijk (42) Apply Koninkrijk filter
- Literature (20) Apply Literature filter
- Miscellaneous (13) Apply Miscellaneous filter
- Netherlands and Colonies (1112) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (281) Apply Overseas filter
- Postcards (11) Apply Postcards filter
- Thematics (8) Apply Thematics filter
- Various Countries (85) Apply Various Countries filter
- Vending Machine Stamps (6) Apply Vending Machine Stamps filter
Displaying 2545 - 2556 of 2955
Auction 245-246
emissie Hangend Haar, nr. 46 81x gestempeld in deels gemengde kwaliteit op insteekblad
Auction 245-246
Auction 245-246
emissie Hangend Haar, nr. 46 81x gestempeld w.b. 2 paren in deels gemengde kwaliteit op insteekblad
Auction 245-246
voorfilatelie, 22 brieven en omslagen vanaf ca. 1600 w.b. geschreven cito cito-aanduidingen, omslag met droogstempel Leeuw met vlag van de Staten-Generaal etc.
Auction 245-246
emissie 1852 w.b. stempels (4 items) en 1 poststuk
Auction 245-246
w.b. 2 proeven Olympiade briefkaarten met druktoevalligheid/plaatfout korte lans, scheepsstempel S.S. Tabian op Nederlands-Indië nr. 169, bestelhuisstempel Aekpamienke op nr. 238, Nederland kleurproef telegram (PC T7f), envelop 20-2-1907 met stempel Beschadigd door ramp Harwich boot in zwart en ca. 30 poststukken van en naar Nederlands-Indië
Auction 245-246
Tweede Wereldoorlog, 3 poststukken w.b. envelop geschreven op 22 juni 1940 naar Nederlands-Indië met aankomstcensor 18.2.41 van het censuurkantoor te Batavia, luchtpostbrief 23-1-1941 naar de V.S. met 20 en 25 cent Tralie met censuurstrook Frankfurt en postwaardestuk 7½ cent Wilhelmina Veth 10-9-1940 naar Shanghai over Siberië
Auction 245-246
collectie 1852-1975 gestempeld op albumbladen
10 PHOTOS
Auction 245-246
10 poststukken 1939-1940 betreffende mobilisatie, veel veldpoststempels w.b. naamstempel Veldpostkantoor 13 en post naar de USA
Auction 245-246
voorfilatelie, 13 poststukken 1796-1808 met posthoorn stempels Amsterdam, Gouda, Schiedam of Schoonhoven (PEP nrs. 6020-55, 10150-06, 10530-01 en 10540-02)
Auction 245-246
dienst, 7 poststukken met emissie 1951 w.b. betere frankeringen
Auction 245-246
betere ex. en series */** w.b. Bernhardfonds op insteekkaart