Auction 247 - Van Erp
October 2 - 3, 2020
- 's-Hertogenbosch (6) Apply 's-Hertogenbosch filter
- 's-Hertogenbosch - Stadhuispenning (51) Apply 's-Hertogenbosch - Stadhuispenning filter
- Aandelen, obligaties (1) Apply Aandelen, obligaties filter
- Asian countries (1) Apply Asian countries filter
- Brabant (351) Apply Brabant filter
- British Commonwealth (4) Apply British Commonwealth filter
- Europe (192) Apply Europe filter
- European countries (5) Apply European countries filter
- Familiepenningen (7) Apply Familiepenningen filter
- Gildepenning (10) Apply Gildepenning filter
- Gildepenning ´s-Hertogenbosch (28) Apply Gildepenning ´s-Hertogenbosch filter
- Great Britain and colonies (1) Apply Great Britain and colonies filter
- Griekse munten (39) Apply Griekse munten filter
- Historiepenningen (303) Apply Historiepenningen filter
- Historiepenningen Zuidelijke Nederlanden (70) Apply Historiepenningen Zuidelijke Nederlanden filter
- Jetons (6) Apply Jetons filter
- Keltische munten (5) Apply Keltische munten filter
- Koninkrijk (56) Apply Koninkrijk filter
- Literature Coins, banknotes and honours (97) Apply Literature Coins, banknotes and honours filter
- Middeleeuwen (10) Apply Middeleeuwen filter
- Miscellaneous (4) Apply Miscellaneous filter
- Muntbenodigdheden (7) Apply Muntbenodigdheden filter
- Netherlands and Colonies (6) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (3) Apply Numismatics filter
- Overige Zuidelijke Nederlanden (10) Apply Overige Zuidelijke Nederlanden filter
- Overseas (5) Apply Overseas filter
- Pauselijke penningen (59) Apply Pauselijke penningen filter
- Penningen 's-Hertogenbosch (12) Apply Penningen 's-Hertogenbosch filter
- Provinciaal (25) Apply Provinciaal filter
- Romeinse munten (93) Apply Romeinse munten filter
- Various Countries (5) Apply Various Countries filter
- VOC (7) Apply VOC filter
- Vroedschapspenning (12) Apply Vroedschapspenning filter
Displaying 205 - 216 of 1493
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 2.800 €
Provinciaal Staten van Brabant 5 sous Antwerpen 1585 5,39gr AG ZF- Herkomst: Schulman 1968 (#767)
Auction 247 - Van Erp
Opening: 700 €
Sold for: 3.800 €
Provinciaal Noodmunt Brussel, onder belegering door Parma, 36 stuivers 1580 eenzijdig AG 25,11gr W. 823 ZF-PR
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal Philipsdaalder 2e periode Philips II 1590 Antwerpen AG 32,82gr W. 833 ZF-
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal ½ Philipsdaalder 1587 Antwerpen zonder binnencirkel AG 15,60gr W. 834v F-ZF
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal ½ Philipsdaalder 1588 Antwerpen AG 17,26gr W. 834 ZF-
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal ½ Philipsdaalder 1594 Antwerpen AG 17,11gr W. 834 F-ZF
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal 1/5 Philipsdaalder 1590 Antwerpen AG 6,50gr W. 835 ZF-
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal 1/20 daalder 1598 Antwerpen AG 3,11gr W. 838 F+
Auction 247 - Van Erp
Opening: 20 €
Provinciaal Negenmanneke 1590 Antwerpen AE 2,48gr W. 843 ZF-
Auction 247 - Van Erp
Opening: 25 €
Provinciaal Negenmanneke 1597 Antwerpen AE 2,30gr W. 844 PR
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 2.200 €
Provinciaal Philipsdaalder 1593 Maastricht AG 33,82gr W. 848 vlekkerig, overigens ZF-
Auction 247 - Van Erp
Provinciaal 1/20 daalder 1584 Maastricht AG 3,32gr W. 852 corossiespoortje vz, overigens bijna PR