Auction 248-249 April 2021
Franklin mint sets including silver in etc. in plastic box
more than 2 kg of silver coins, including better years and qualities, in small box
coins, including silver, in small box
coins, including silver and some paper money, in small box
coins in album, in cassette and small box, in box
large quantity in large plastic box
4 cassettes and a folder, mostly topic WWF, most in silver in box
Zeeland, vier provinciale Zeeuwse assignaten in de denominaties 18, 9 en 4 ½ stuivers, en 18 duiten, gedateerd 23 maart 1795, niet ingevulde (proef)-drukken - allen gedrukt in zwart met wapenschild en sierrand - papier met watermerk maagd en leeuw in tuin ZF-PR
Collectie met veel doubletten, w.b. betere biljetten in album
Collectie waarin betere biljetten en kwaliteiten in 2 albums
Kleine collectie van 1 t/m 250 gulden (vuurtoren), 21 biljetten in album