Displaying 1 - 12 of 15
Holland, 2 Gulden 1687 ZF-
Utrecht zilveren rijder 1711, uit VOC-schip 'De Liefde', ZF
Overijssel, leeuwendaalder 1644, 3 Gulden 1694, gulden 1764 adelaar en een leeuwendaalder Holland 1589, 2 stuivers Gelderland 16.. totaal 5 exemplaren gemiddeld FR-ZF
Zeeland, 1/4 Dukaat 1762 PR-FDC, mooie patina
Brabant ½ groot (W.310) ZF- en groot Vilvoorde (W.387v) ZF, totaal 2 exemplaren
Karolusgulden Karel V Antwerpen, zilver 22,05 gram, W.669, VH 225.AN FR-
Brabant, 4 stuiver 1551 Brugge (onduidelijk muntteken, bij deductie) Vanhoudt 226BG R2 ZF
Brabant 1/5 Philipsdaalder Antwerpen 1556, idem 1572 en negenmanneke 1596 Antwerpen, totaal 3 exemplaren gem. kwaliteit ZF
Brabant, Albert en Isabella, Patagon z.j. ZF, 1/4 Patagon F-ZF en een 1/4 Patagon 1616 F-ZF, totaal 3 exemplaren
Stad Gouda, recepisse 1 ½ stuiver 15-4-1795 FR-ZF
Gelderland, Arnoldus goudgulden, rond 1450, F+ in verpakking Koninklijke Nederlandse munt