- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1852 King William III (451) Apply 1852 King William III filter
- 1867 King William III (1) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (1) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (2) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (2) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (3) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (7) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (7) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (6) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1949 Queen Juliana En Face (1) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (10) Apply Air Mail filter
- Booklets (4) Apply Booklets filter
- Cancellations (132) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (2) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (5) Apply Officials filter
- Postage due (2) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (19) Apply Postal Stationery filter
- Pre-Philately (388) Apply Pre-Philately filter
- Syncopated perforation (2) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (1) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (1) Apply WWI Interment Camp filter
Displaying 25 - 36 of 1462
21 PHOTOS
16th - 18th September in Amstelveen
Sold for: 1.300 €
collectie 1852-1992 vanaf 1876 */** met betere ex. en series (o.a. nrs. 132-133 * met attest Vleeming 2013, 130, 163-165, Veth, 237, Van Konijnenburg) iets Back of the Book etc. in 2 Davo albums
gespecialiseerde collectie postzegelboekjes Lebeau meest NVPH PZ38, herkomst : Horn, uitgebreid beschreven volgens catalogus Horn op originele kavelblaadjes NPV, in gemengde kwaliteit, prachtig studie object in doosje
vanaf 1852 gestempeld en */** met beter materiaal w.b. nr. 3 met deels Harderwyk A, *80, 130-131, port, roltanding, postbewijs, Meeuwen etc. in insteekboek
26 PHOTOS
Opening: 700 €
collectie 1852-1980 gestempeld w.b. betere ex. (nrs. 80, 101, 130-131), roltanding (behoudens R32 compleet), port, dienst, telegram (behoudens TG7 compleet), postbewijs etc. in Davo album
24 PHOTOS
Opening: 700 €
gespecialiseerde collectie Lebeau (vliegende duif) w.b. velrandbijzonderheden, perfins, plaatfouten (uitgebreid 171P en 171Af w.b. op brief), variëteiten, poststukken etc., mooi opgezet in blanco album
Opening: 650 €
Sold for: 1.050 €
nominaal ca. EUR 360, NL1 (ca. 1000x), Kerst (ca. 130x) en Internationaal (ca. 105x) w.b. jaarsets in doosje
Sold for: 1.300 €
ruim 180 frisse brieven vanaf 1813 met naamstempels, naamstempels/franco (w.b. gevorkte A, o.a. zwart STEENBERGEN/FRANCO, in PEP niet gemeld), combinatie naamstempel/franco en rondstempel en enkele halfrondstempels, mooie kwaliteit, in doos
meest betere EO poststukken w.b. pracht afdruk 3-stuiver Amsterdam (PEP 10510-01) op brief 1693, cursief PURMEREND/ FRANCO, distributiestempels (w.b. rondstempel HARMELEN), scheepspost (w.b. 8-hoekig groen DEVENTER STOOMBOOT MAATSCHAPPIJ, halfrondstempels etc.
nominaal ca. EUR 1160, NL1 (ca. 400x), NL2 (ca. 11x), Internationaal (ca. 62x), December (82x) in jaarsets en mapjes
28 PHOTOS
collectie 1952-2002 gestempeld, later */** met betere ex. (o.a. 130 *, 131, 346-349 *, Telegram, Postbewijs, Port etc. in 3 Davo albums
nominaal w.b. ca. EUR450, NL1 (ca. 800x), Kerst (ca. 100x), Internationaal (ca. 100x) etc. in 2 Davo albums en 6 jaarsets in doosje
Sold for: 900 €
nominaal w.b. ca. EUR790, NL1 (ca. 600x), Kerst (34x) en Internationaal (16x) in 3 albums, prestigeboekjes, postzegelmapjes en envelop in doos