Auction 254 March 2022
- All World (144) Apply All World filter
- British Commonwealth (107) Apply British Commonwealth filter
- Europe (785) Apply Europe filter
- Literature (29) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (1269) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (189) Apply Numismatics filter
- Overseas (179) Apply Overseas filter
- Postcards (210) Apply Postcards filter
- Thematics (31) Apply Thematics filter
Displaying 49 - 60 of 2947
26 PHOTOS
Auction 254 March 2022
automaatboekjes, uitgebreide gespecialiseerde collectie meest ** w.b. snijlijntjes, registerstrepen, plaatfouten, kaftvarianten etc. in 5 ringbanden
Auction 254 March 2022
Sold for: 1.700 €
collectie fdc's vanaf 1907, zeer uitgebreid verzameld met veel variëteiten waarbij enveloppen met verwisselde, verschoven en weggevallen kleuren, gesigneerd door ontwerper, etc. in 2 albums
45 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 660 €
puntstempels, collectie tussen 1-247 op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken en betere kantoren in deels iets gemengde kwaliteit, totaal ruim 650 ex. in insteekboek
Auction 254 March 2022
collectie 1852-2013 gestempeld en */** in 5 Leuchtturm albums
19 PHOTOS
Auction 254 March 2022
collectie kleinrondstempels (ca. 4600 ex.) verzameld op provincie, uitsluitend postkantoren op diverse waarden w.b. veel doubletten netjes opgezet in 3 KaBe klembanden in doosje
20 PHOTOS
Auction 254 March 2022
meest */** w.b. variëteiten, plaatfouten (o.a. LP13 met 'kogelgat' in vleugel), proeven in klein insteekboekje
Auction 254 March 2022
fdc's w.b. E2 (2x w.b. 1 ex. met certificaat), doubletten, beter onbeschreven etc. in ringbandje
Auction 254 March 2022
nominaal w.b. ca. EUR 480, NL1 (ca. 400x), Internationaal (ca. 55x) en Kerst (ca. 70x) meest in jaarsets in schoenendoos
Auction 254 March 2022
Wilhelmina Bontkraag 5 cent rood (nrs. 60, 82 en P68) op poststuk (ca. 110 ex.) met veel betere stukken w.b. aangetekend, expresse, port, retour, bestemmingen, censuur (Commandant in Zeeland Censuur), niet bestellen op zondag, pakketkaart, (gelegenheids)stempels (S.S. "Zeelandia"), veldpost etc. in album
Auction 254 March 2022
fdc's zeer uitgebreide collectie tussen E43 en E85 met blokken van vier, handtekeningen ontwerpers, folders, enkele foutdrukken, afwijkende enveloppen, combinaties etc. meest onbeschreven in 3 Leuchtturm albums
30 PHOTOS
Auction 254 March 2022
Sold for: 900 €
collectie 1852-1992 gestempeld, vanaf 1925 meest */** w.b. beter o.a. nrs. 130-131, En Face *, LP12-13 en Back of the Book (Postbewijs, Roltanding behoudens R32 compleet, Port) etc. in 3 Davo albums
Auction 254 March 2022
collectie poststukken (ruim 150 ex.) w.b. beter materiaal o.a. 9x 1e-emissie brieven w.b. Campbell-brief met 1x nr. 2 en 2x nr. 3 van Rotterdam 13-4-1861, paren, Do.X., 3e-emissie, fdc's etc. in ringband