Auction 258 March 2024
Some highlights:
- 'Ramones' Collection of Great Britain
- Field post WWII, Legion issues and Propaganda forgeries (including Dr. Keizer collection)
- Extensive collection of Turkey
- Postal Stationery Netherlands (including change of address cards Verhoeven collection)
- Many original country collections including British Commonwealth
Auction order
Thursday 14 March
09:00 1-314 Netherlands and Colonies, collections & stock
350-420 Netherlands and Colonies, collections & stock in large boxes
13:00 450-953 Coins
Friday 15 March
10:00 1000-1064 Picture Postcards
10:30 1100-1611 Foreign countries, collections & stock
1800-1936 Foreign countries, collections & stock in large boxes
Saturday 16 March
09:00 2000-2367 Netherlands and colonies single lots
11:00 2500-2633 Foreign countries single lots
13:00 3000-3261 Ramones Collection of Great Britain
15:00 3500-3588 WWII Collection of Dr. Keizer
- Airmail (5) Apply Airmail filter
- All World (66) Apply All World filter
- British Commonwealth (92) Apply British Commonwealth filter
- Europe (779) Apply Europe filter
- Literature (9) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (775) Apply Netherlands and Colonies filter
- Numismatics (498) Apply Numismatics filter
- Overseas (146) Apply Overseas filter
- Postcards (66) Apply Postcards filter
- Thematics (28) Apply Thematics filter
- Collections (530) Apply Collections filter
- Main Catalog (491) Apply Main Catalog filter
- Collections - Netherlands (318) Apply Collections - Netherlands filter
- Ramones Collection of Great Britain (262) Apply Ramones Collection of Great Britain filter
- Boxes (214) Apply Boxes filter
- WWII Collection of Dr. Keizer (89) Apply WWII Collection of Dr. Keizer filter
- Picture Postcards (66) Apply Picture Postcards filter
1872-1891, gespeciailiseerde collectie 5 cent nr. 19 met plaatfouten, tandingen, stempels etc. keurig opgezet in blanco klemband
1875-1960ca. fiscaalzegels w.b. beursbelastingzegels 1954, 20 verschillende waarden tussen 10 cent en 500 gulden ** en tevens doubletten, iets formulieren etc. in ringband
1876-1899, emissie Cijfer 1876, datum verzameling op de ½ en 1 cent van de plaatsen Amsterdam en 's Hertogenbosch in 6 insteekboeken/albums
1876-1899, emissie cijfer 1876, gespecialiseerde gestempelde verzameling met plaatfouten, tandingen, grotere eenheden etc. in klemband en ordner
1877-1903, telegramzegels behoudens nr. TG7 compleet in gemengde kwaliteit in envelop
1880-1900ca. postwaardestukken (ca. 500 ex.) alle met kleinrondstempels w.b. goede afdrukken en iets betere ex. in doosje
1880c. en later kleinrondstempels ca. 1400 ex. ongesorteerd in insteekboek
1888 en later voorraad Postbladen ongebruikt en gebruikt waarbij bijgefrankeerd, bestemmingen etc. in doosje
1889-1910 spoorlijn Leeuwarden-Stavoren 33 poststukken en 13 zegels met klein en grootrondstempels w.b. kleinrond Leeuward:-Stavoren (cat. 90 p.s.) 8x op poststuk en 5x op zegel, netjes opgezet op albumbladen in map
1898 particuliere briefkaarten Wilhelmina Geuzendam P33 en P36 collectie ongebruikt en gebruikt compleet w.b P36 b gebruikt op 29 augustus 1898 (2 dagen voor officieele uitgifte) naar Italië en additioneel P33 a-d alle met bijdruk Ferwerda en Tieman en gebruikt, totaal 20 ex. op albumbladen
1898-1940 geïllustreerde briefkaarten inclusief doubletten meest ongebruikt met beter materiaal, totaal ruim 120 ex. in doosje
1899 en later meest engros */** w.b. veel blokken van vier in 5 insteekboeken in doosje