Displaying 1 - 12 of 28
Willem III 10 cent wijnrood, pracht ex. (randen zie foto) met certificaat Lipsius 1999, cat.w. 400
Willem III 10 cent wijnrood, vrijwel pracht ex., cat.w. 400
Java 1 gulden doflila met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 275
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2015, cat.w. 3500
Buiten Bezit 1 cent groen met variëteit sterk verschoven opdruk in blok van 4 w.b. 2 ex. met alleen Bezit, vrijwel pracht ex. waarin 3 ex. postfris (enkele minieme kreukjes), cat.w. 300+
Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit kopstaande opdruk, fris vrijwel pracht ex. (2 minieme vouwtjes en gom iets uitgelopen) met certificaat Muis 1998, cat.w. 2750
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex., cat.w. 250
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (iets abklatsch) gesigneerd Keiser, cat.w. 250
Missie 7½ cent bruin met variëteit watermerk ringen verticaal, pracht ex. (uiterst miniem bruin vlekje) met certificaat Ned. Bond 2007, cat.w. 750
Kreisler 50 cent donkergrijs met watermerk, pracht ex., cat.w. 350