- British Commonwealth (7) Apply British Commonwealth filter
- Europe (34) Apply Europe filter
- Germany Occupation WWI (1) Apply Germany Occupation WWI filter
- Netherlands and Colonies (36) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Roltanding (1) Apply NL Roltanding filter
- Overseas (10) Apply Overseas filter
Displaying 1 - 12 of 133
Opening: 2.500 €
15 cent oranje pos. 79-80 en 84-85 in blok van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (licht gomvouwtje door de 2 rechterzegels) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 7500+.
Herkomst: Van Dieten 586 (september 2001)
Opening: 4.000 €
5 cent donkerblauw plaat I pos. 31 met velrand, 10 cent rood plaat X pos. 46 op dun papier met velrand en 15 cent oranjegeel pos. 8 alle met Specimen handstempelopdruk, luxe set met volle originele gom en certificaat Ned. Bond 2000, cat.w. EUR 7500+. Uitermate zeldzaam, volgens het Corinphila archief 11 complete sets bekend. Herkomst: Van Dieten 496 (september 1981), collectie Dreikurs (1999)
5 cent donkerblauw plaat I pos. 78, fris pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1999: Die Marke ist ausgesprochen farbfrisch, überrandig besonders oben, rückseitig mit dickem papierrest und verlaufendem Originalgummi., cat.w. 550
Sold for: 900 €
5 cent blauw plaat VI pos. 43-44 en 48-49 op dun papier, fraai ex. (vouwtje door bovenste 2 zegels en bruine vlek gomzijde) met certificaat NVPH 1969, cat.w. 6500. Herkomst: collectie Kohn (1968)
Sold for: 2.000 €
10 cent karmijnroze plaat VII pos. 6-7 en 11-12 in blok van 4, vrijwel pracht ex. met certificaten Muis 199 en Vleeming 2015: Zegel rechtsonder postfris, overige 3 minimale plakkersporen. Breedte randen variërend van 0,50-1,75 mm. Zegel linksonder bruin vlekje en in rand onder (buiten zegelbeeld) licht vouwtje, overigens zeer fris blok in mooie kleur, cat.w. 9250. Herkomst: Robson Lowe oktoberveiling 1959, NPV maartveiling 1997, Köhler veiling 246
Sold for: 145 €
10 cent karmijnroze plaat VII pos. 34, pracht ex. met volle originele gom en miniem plakkerrestje (minieme verfbeschadiging voorzijde) met certificaten Muis 1993 en Dr. Louis 1999, cat.w. 575
10 cent rood op dun papier plaat X pos. 98 met velrand, pracht ex. met certificaat Muis 1995, cat.w. 550
15 cent oranje met velrand, vrijwel pracht ex. met deels originele ingedroogde gom, cat.w. 1000
Getande proef 10 cent zwart op lichtblauw papier, pracht ex. met volle originele gom, cat.w. fl. 600
Ongetande proef van 's Rijks Munt 5 cent zwart op donkerblauw papier met velrand, pracht ex.
15 cent oranje, vrijwel pracht ex. (zwart vlekje in gom), cat.w. 1350
25 cent donkerviolet type I tanding 12¾ x 11¼, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2015: Zegel en tanding echt, gom origineel met plakkerresten. Lichte diagonale vouw en afgesprongen gomdeeltje, overigens fris zegel in mooie kleur., cat.w. 3000