- British Commonwealth (31) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (1) Apply CEPT filter
- Europe (120) Apply Europe filter
- European countries (2) Apply European countries filter
- French Postoffice in Japan (1) Apply French Postoffice in Japan filter
- French postoffices in Egypt (2) Apply French postoffices in Egypt filter
- German Occupation World War I Belgium (1) Apply German Occupation World War I Belgium filter
- Great Britain and colonies (2) Apply Great Britain and colonies filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (1) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Miscellaneous (1) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (15) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (318) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (20) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Luchtpost (1) Apply NL Luchtpost filter
- NL Postwaardestukken (38) Apply NL Postwaardestukken filter
- Overseas (30) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (3) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Pope Journeys (1) Apply Pope Journeys filter
- Topic Space (5) Apply Topic Space filter
- Various Countries (34) Apply Various Countries filter
Displaying 1 - 12 of 849
Opening: 50.000 €
5 cent donkerblauw plaat III pos. 5/26 zogenaamd brugpaar op briefomslag van Workum (langstempel achterzijde) 15-4-1856 over Harlingen naar Amsterdam, pracht ex. met certificaten Ned. Bond 2000 en Vleeming 2015. Voor de volledigheid vermelden wij dat het paar een onbeduidende lichte archiefvouw heeft. Unicaat! Volgens het Corinphila archief slechts 2 brugparen op poststuk bekend, waarvan dit het enige horizontale exemplaar is! Herkomst: Van Dieten 423 (1967), NPV (1984)
Opening: 5.000 €
5 cent blauw plaat I pos. 6-9 in strip van 4 en 10 cent lichtkarmijn plaat II pos. 2-5 in strip van 4 op briefomslag van Barneveld (langstempel achterzijde) 17-4-1854 over Amersfoort naar Bergen op Zoom, pracht ex. (2 ex. nr. 2 miniem schaafplekje) met certificaten Moeijes 1993 en Vleeming 2016. Unieke binnenlandse 60 cents frankering voor brief van de 4e gewichtsklasse over een afstand meer dan 100 km! Herkomst: collectie Klink (1961), collectie Elderink (1966), NPV (1992), NPV (2002)
5 cent blauw plaat I pos. 29 en 10 cent karmijn plaat I pos. 49 op vouwbrief van Groningen 30-8-1853 naar Amsterdam, pracht ex.
5 cent blauw plaat VI op dun papier (2x) op vouwbrief van Den Haag 13-3-1864 naar Amsterdam, pracht ex.
10 cent rood plaat V schone druk op drukwerkcirculaire van Amsterdam 21-6-1858 naar Middelburg met Na posttijd in kastje, zeer fris pracht ex. gesigneerd Geuzendam
10 cent bruinrood plaat VI pos. 29 op zwerfenvelop van Rotterdam 27-6-1861 aan Monsieur le Marquis del Grillo, adresse du Grand Theatre te Amsterdam. Envelop doorgezonden naar achtereenvolgens naar Utrecht, Dordrecht en Schiedam of Haarlem, pracht ex.
10 cent rood plaat X pos. 91 op dik papier met velrand op vouwbrief van Norg (langstempel achterzijde) 17-2-1863 over Assen naar Zaltbommel, pracht ex.
Arnhem C groot (Ey 50) op 5 cent blauw plaat III in paar op briefomslag 8-7-1858 naar Utrecht, pracht ex.
Bolsward B (Ey 100) op 5 cent lichtblauw plaat IV op briefomslag 19-11-1859 naar Franeker, fris pracht ex.
Boxmeer B (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I in paar op kleinformaat vouwbrief 17-2-1853 naar Antwerpen met Na Posttijd in rood in kader, pracht ex. (rechterzegel kort doch niet aangesneden)
Deventer A (Ey 100) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag 16-12-1852 naar Amsterdam, pracht ex.
Goor B (Ey 175) op 15 cent donkeroranje pos. 8 op briefomslag 15-11-1855 naar Amsterdam, pracht ex.