- British Commonwealth (31) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (1) Apply CEPT filter
- Europe (120) Apply Europe filter
- European countries (2) Apply European countries filter
- French Postoffice in Japan (1) Apply French Postoffice in Japan filter
- French postoffices in Egypt (2) Apply French postoffices in Egypt filter
- German Occupation World War I Belgium (1) Apply German Occupation World War I Belgium filter
- Great Britain and colonies (2) Apply Great Britain and colonies filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (1) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Miscellaneous (1) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (15) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (318) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (20) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Luchtpost (1) Apply NL Luchtpost filter
- NL Postwaardestukken (38) Apply NL Postwaardestukken filter
- Overseas (30) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (3) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Pope Journeys (1) Apply Pope Journeys filter
- Topic Space (5) Apply Topic Space filter
- Various Countries (34) Apply Various Countries filter
Displaying 25 - 36 of 849
5 cent blauw Utrechtse druk (2x) op vouwbrief van Katwijk Binnen (langstempel voorzijde) 28-4-1866 over Leiden naar Amsterdam, fris pracht ex.
10 cent rood op briefomslag van Rijswijk (langstempel voorzijde) 1-10-1865 over Den Haag (proefstempel voorzijde) naar Zutphen, pracht ex.
10 cent rood op dichtgeplakte envelop van Herkingen (langstempel voorzijde) over Dirksland 26-1-1866 naar Leiden, vrijwel pracht ex. (zegel korter tandje rechts, envelop achterzijde minder mooi)
5 cent blauw Utrechtse druk op briefomslag lokaal te Amsterdam 31-12-1866. Zegel tegen de voorschriften afgestempeld met Na Posttijd in kastje in zwart, wellicht in verband met de 31 december drukte, fris pracht ex. met certificaat Vleeming 2016
15 cent oranje en emissie 1867 5 cent blauw type I tanding 12¾ x 11¾ op briefomslag van de 2e gewichtsklasse van Rotterdam 21-2-1868 naar Amsterdam, pracht ex. (brief miniem scheurtje) met certificaten Dr. Louis 1995 en Vleeming 2016. Het Corinphila archief telt slechts 3 poststukken met deze frankering met een binnenlandse bestemming! Herkomst: Van Dieten 461 (1974)
10 cent karmijn type II tanding 13½ op briefomslag van Vlaardingen 27-11-1869 naar Amsterdam met Aangeteekend cursief in zwart en geschreven port 10. Het aantekenrecht voor deze brief werd door de geadresseerde contant betaald! Pracht ex. met certificaat Vleeming 2016
10 cent karmijn type II tanding 13½ op Bevelschrift van Betaling te Den Bosch 10-8-1871, pracht ex.
10 cent karmijn type II tanding 14 op kwitantie te Breda 18-10-1872 van de Nieuwe Bredasche en Oosterhoutsche Courant voor een abonnement voor het 3e kwartaal van 1872, pracht ex.
5 cent blauw (4x) en emissie 1867 25 cent donkerviolet type I tanding 12¾ x 11¾ (2x) op vouwbrief van Den Haag 25-10-1867 naar Benkoelen (op het eiland Sumatra), fraai ex. (2 ex. nr. 4 beschadigd en linker ex. nr. 11 gerepareerd) met certificaten NVPH 1996 en Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt 4 brieven met de combinatie van deze 2 zegels, waarvan dit degene met de hoogste frankering is en de enige naar Nederlands-Indië! Herkomst: NPV (1988 en 1996)
5 cent blauw type II tanding 13½ en 50 cent goudkleur type I tanding 12¾ x 11¾ op envelop van Groningen 16-11-1870 naar Samarang en doorgezonden naar Solo. Geen route-aanduiding doch 55 cents tarief duidt op route via Triëst. Fris pracht ex. en nr. 12 schitterend van kleur! Met certificaat Vleeming 2016 (klein deel achterflap ontbreekt).
Volgens het Corinphila archief 8 brieven met deze frankering bekend, alle verzonden naar Nederlands-Indië.
50 cent goudkleur type II tanding 12¾ x 11¾ en emissie 1872 tanding 13¼ x 14 kleine gaten op briefomslag van Amsterdam 3-7-1873 naar Soerabaja met geschreven pr. Overland Mail, 60 cents tarief wijst op route via Brindisi. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2016.
Herkomst: collectie Gerrish (1979)
5 cent donkerblauw plaat III pos. 89 en 15 cent donkeroranje pos. 60 met Middelburg C groot (Ey 75+600) op R-envelop 3-7-1858 naar Antwerpen met stempels aangeteekend in rood in kastje, Chargé cursief in rood, chargé in zwart en PP in ruit. Op achterzijde geschreven 10, voor contant voldaan aantekenrecht. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2016. Aangetekende brieven naar het buitenland, gefrankeerd met emissie 1852 zijn zeer zeldzaam! Herkomst: collectie Reed (1996)