- British Commonwealth (7) Apply British Commonwealth filter
- Europe (34) Apply Europe filter
- Germany Occupation WWI (1) Apply Germany Occupation WWI filter
- Netherlands and Colonies (36) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Roltanding (1) Apply NL Roltanding filter
- Overseas (10) Apply Overseas filter
Displaying 49 - 60 of 133
Hulpuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex., cat.w. 395
15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex., cat.w. 850
Willem III 10 cent wijnrood, pracht ex. (randen zie foto) met certificaat Lipsius 1999, cat.w. 400
Willem III 10 cent wijnrood, vrijwel pracht ex., cat.w. 400
Java 1 gulden doflila met variëteit opdruk hoogstaand, pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 275
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2015, cat.w. 3500
Buiten Bezit 1 cent groen met variëteit sterk verschoven opdruk in blok van 4 w.b. 2 ex. met alleen Bezit, vrijwel pracht ex. waarin 3 ex. postfris (enkele minieme kreukjes), cat.w. 300+
Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit kopstaande opdruk, fris vrijwel pracht ex. (2 minieme vouwtjes en gom iets uitgelopen) met certificaat Muis 1998, cat.w. 2750
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex., cat.w. 250
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (iets abklatsch) gesigneerd Keiser, cat.w. 250
Missie 7½ cent bruin met variëteit watermerk ringen verticaal, pracht ex. (uiterst miniem bruin vlekje) met certificaat Ned. Bond 2007, cat.w. 750