Auctions 227-228
March 8-11, 2017
Displaying 1 - 12 of 254
Auctions 227-228
NVPH 3b
Alkmaar A (Ey 800) volledig doch vlekkerig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
Auctions 227-228
NVPH 3b
Amersfoort C (Ey 700) op 15 cent donkeroranje, breedrandig pracht ex. met certificaat Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt op de 15 cent 31 afdrukken w.b. 5 op paren. Van de afdrukken op los zegel is dit verreweg het mooiste stempel!
Auctions 227-228
NVPH 3b
Amsterdam C zonder jaartal (Ey 350) op 15 cent donkeroranje (2x) op vouwbrief 15-3-1860 over Emmerich naar Berlijn, pracht ex. (randen linkerzegel wat korter) met certificaat Dr. Louis 1995
Auctions 227-228
NVPH 1ab
Appingadam B (Ey 200) op 5 cent donkerblauw plaat I op vouwbrief 27-4-1852 naar Uithuizen, pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 1j, 2j
(6)
Arnhem C klein (Ey 75+50) op 5 cent blauw plaat III pos. 78 en 10 cent rood plaat V pos. 72-73 in paar op briefvoorzijde 8-7-1859 naar Bockenheim (Hessen), pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 3b
Assen B (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 77, luxe ex.
Auctions 227-228
NVPH 3b
Assen B (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 88-89 in paar, pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 3b
Assen B (Ey 200) op 15 cent donkeroranje pos. 53 met velrand op dichtgeplakte briefomslag 8-1-1853 naar Den Haag met geschreven Nationale Militie, vrijwel pracht ex. (zegel links korter)
Auctions 227-228
NVPH 1n
Bolsward B (Ey 100) op 5 cent lichtblauw plaat IV op briefomslag 19-11-1859 naar Franeker, fris pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 2j
Bolsward B (Ey 175) luxe op 10 cent rood plaat V pos. 96 op briefomslag 5-7-1860 naar Amsterdam, zeer breedrandig luxe ex. (omslag horizontaal vouwtje) met certificaat Vleeming 2016. Herkomst: collectie De Leeuw (1998)
Auctions 227-228
NVPH 3b
Boxmeer B (Ey 600) vrijwel volledig doch vlekkerig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: Van Dieten 534 (1990), Rietdijk 384 (2005), Van Dieten 613 (2008)
Auctions 227-228
NVPH 1o
Culemborg A (Ey 350, c3 stempel) op 5 cent blauw plaat III op vouwbrief 3-1-1855 naar Utrecht, zegel pracht ex., envelop wat smoezelig en scheurtje achterzijde.