Auctions 227-228
March 8-11, 2017
Displaying 37 - 48 of 254
Auctions 227-228
NVPH 1f
Loenen B (Ey 150) op 5 cent blauw plaat II pos. 90 met velrand, pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 1n
Monnikendam C klein (Ey 125) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 75 op fragment. Zegel is afgestempeld op 15-4-1861.(De halfrond-francostempels mochten officieel tot 12-4-1861 gebruikt worden!), pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 1I, 2e, 3b
Onderdendam B (Ey 100+200+250) op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 82, 10 cent rood plaat III pos. 6 en 15 cent donkeroranje pos. 84 en 98 op briefstukje 6-8-1857, pracht ex. (linker ex. nr. 3 licht aangesneden) met certificaat Vleeming 2016: Zegels en stempels echt, de 5 cent behoort niet op het briefstukje maar is later toegevoegd.
Auctions 227-228
NVPH 1i, 3b
Oosterhout C (Ey 125+900) op 5 cent donkerblauw plaat III en 15 cent donkeroranje op vouwbrief 5-10-1857 naar Lierre (B), fraai ex. (horizontale vouw door nr. 3) met certificaat Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt 14 afdrukken van dit stempel op de 15 cent w.b. 2 op poststuk! (beide naar hetzelfde adres verzonden). Herkomst: Van Dieten 531 (1989), collectie Dreikurs (1999)
Auctions 227-228
NVPH 2j
Oud-Beyerland C (Ey 900) op 10 cent rood plaat V pos. 100 op vouwbrief 20-11-1860 naar IJsselmonde, vrijwel pracht ex. (zegel rechts kort doch niet aangesneden, deel inhoud brief ontbreekt) Volgens het Corinphila archief enig bekende afdruk van dit stempel op de 10 cent op brief! Herkomst: collectie Reed (1996)
Auctions 227-228
NVPH 1n
Oudewater B (Ey 125) op 5 cent lichtblauw plaat IV op vouwbrief 6-8-1860 naar Culemborg, pracht ex. (zegel links iets korter)
Auctions 227-228
NVPH 3b
Purmerend A (Ey 700) luxe en centraal op 15 cent donkeroranje pos. 52 -53 in paar, pracht ex. met certificaat Vleeming 2016. Het Corinphila archief meldt 13 afdrukken van dit stempel op de 15 cent waarvan 4 centraal op een paar!
Auctions 227-228
NVPH 3b
Purmerend C (Ey 500) op 15 cent donkeroranje in paar, vrijwel pracht ex. (boven korter en rechterzegel dun stipje in rand). Herkomst: collectie Emanuele (1982), collectie Dreikurs (1999)
Auctions 227-228
NVPH 1k
Roermond C klein (Ey 100) centraal op 5 cent lichtblauw plaat III pos. 96-97 in paar, pracht ex.
Auctions 227-228
NVPH 1j
Rozendaal C (Ey 125) op 5 cent blauw plaat III pos. 32-35 in strip van 4 op briefomslag 19-1-1859 naar Gent (B), pracht ex. (adres deels weggesneden en later gerepareerd) met certificaat Ned. Bond 2000. Herkomst: Corinphila Zürich 80 (1990)
Auctions 227-228
NVPH 2j
Rozendaal C (Ey 100) op 10 cent rood op briefomslag 28-8-1860 naar Lier (B). Grenstarief! Fraai ex. (zegel rechts aangesneden)
Auctions 227-228
NVPH 2e
Sas van Gend B (Ey 350) op 10 cent rood plaat III op fragment, pracht ex.