Auctions 227-228
March 8-11, 2017
- British Commonwealth (4) Apply British Commonwealth filter
- Europe (27) Apply Europe filter
- Japanese Occupation Borneo (1) Apply Japanese Occupation Borneo filter
- Netherlands and Colonies (63) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Port (1) Apply NL Port filter
- NL Telegram (1) Apply NL Telegram filter
- Overseas (12) Apply Overseas filter
- Saar 1945-1956 (1) Apply Saar 1945-1956 filter
Displaying 1 - 12 of 164
Auctions 227-228
5 cent blauw plaat VI pos. 78 op dun papier, pracht ex. met volle originele gom (miniem verfloos plekje voorzijde) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 500
Auctions 227-228
10 cent karmijnroze plaat VII pos. 91-92 en 96-97 in blok van 4, vrijwel pracht ex. (miniem vouwtje door de 2 bovenste zegels en enkele speldenprikjes) met volle originele gom en certificaten RPS 1995 en Vleeming 2016, catw. 6000. Herkomst: Van Dieten 576 (1999)
Auctions 227-228
10 cent karmijnroze plaat VII, vrijwel pracht ex. met volle originele gom (miniem dun plekje onder plakker), cat.w. 575
Auctions 227-228
2½ gulden rood en blauw, vrijwel pracht ex. (achterzijde miniem getint) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. 1400
Auctions 227-228
3 cent t/m 1 gulden, meest pracht ex. (nr. 39 tropisch, nr. 40 nagegomd), cat.w. 2335
Auctions 227-228
5 cent blauw plaat I, pracht ex. met originele gom (afgesprongen gomschilfertje), cat.w. 600
Auctions 227-228
5 cent blauw plaat VI op dun papier, pracht ex. cat.w. 600
Auctions 227-228
Opening: 175 €
10 cent rood plaat X pos. 20 op dun papier, pracht ex. met certificaat Vleeming 2016: Zegel echt, gom origineel met minimale plakkerspoortjes. Gom licht ingedroogd overigens fris goed tot volrandig zegel zonder gebreken, cat.w. 550
Auctions 227-228
10 cent rood plaat X op dun papier, pracht ex. gesigneerd Hammerschmidt, cat.w. 550
Auctions 227-228
15 cent oranje pos. 53 (?), pracht ex., cat.w. 1100
Auctions 227-228
5 cent blauw Utrechtse druk, pracht ex., cat.w. 375
Auctions 227-228
10 cent rood Utrechtse druk, pracht ex., cat.w. 550