Auctions 227-228
March 8-11, 2017
- British Commonwealth (4) Apply British Commonwealth filter
- Europe (27) Apply Europe filter
- Japanese Occupation Borneo (1) Apply Japanese Occupation Borneo filter
- Netherlands and Colonies (63) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Port (1) Apply NL Port filter
- NL Telegram (1) Apply NL Telegram filter
- Overseas (12) Apply Overseas filter
- Saar 1945-1956 (1) Apply Saar 1945-1956 filter
Displaying 85 - 96 of 164
Auctions 227-228
Willem III 10 cent wijnrood met velrand, pracht ex., cat.w. 400+
Auctions 227-228
Getande kleurproef Willem III 10 cent in blauw, pracht ex., cat.w. fl. 500
Auctions 227-228
Willem III 10 cent karmijnrood, pracht ex. (gom origineel doch deels iets bijgewerkt), cat.w. 1500
Auctions 227-228
Willem III 2 cent vaalbruin in gecombineerd tandingpaar 11½ x 12 en 12½ x 12 in blokpaar, pracht ex. (miniem bruin vlekje), cat.w. 350+
Auctions 227-228
Willem III 10 cent oranjebruin tanding 14 kleine gaten in blok van 4, pracht ex., cat.w. 250
Auctions 227-228
Veth 2½ gulden zwartblauw op blauw papier met variëteit linkerzijde ongeperforeerd, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1500. Herkomst: collectie Nygren
Auctions 227-228
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. (voorzijde onbeduidend bruin vlekje en gomvouwtje) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 3500. Herkomst: collectie Nygren
Auctions 227-228
Sold for: 1.600 €
Buiten Bezit ½ cent lila in blok van 9 met variëteiten 1 ex. zonder opdruk, 1 ex. met alleen Buiten en 1 ex. met Be van Bezit weggevallen, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017 Uiterst spectaculair blok! Herkomst: collectie Nygren
Auctions 227-228
Buiten Bezit 22½ cent bruin en olijf met variëteit opdruk kopstaand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2750 Herkomst: collectie Nygren
Auctions 227-228
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk kopstaand, fraai ex. (dunne plek en vouwtje) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 3500
Auctions 227-228
Rode Kruis 1 en 5 cent in blokken van 9 waarin het middelste zegel met variëteit Afstand tussen plus-teken en cijfer 5 1 mm in plaats van 2 mm, pracht ex., cat.w. 720+. Herkomst: collectie Nygren
Auctions 227-228
Rode Kruis 5+5 cent met variëteit afstand tussen plusteken en cijfer 1 mm in plaats van 2 mm in verticale strip van 3 met 2 normale ex., pracht ex. (miniem getint), cat.w. 365+