- British Commonwealth (6) Apply British Commonwealth filter
- Europe (30) Apply Europe filter
- Netherlands and Colonies (28) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Luchtpost (1) Apply NL Luchtpost filter
- NL Port (5) Apply NL Port filter
- NL Roltanding (4) Apply NL Roltanding filter
- NL Telegram (10) Apply NL Telegram filter
- Overseas (5) Apply Overseas filter
Displaying 1 - 12 of 240
Sold for: 1.500 €
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 21 met volledige velrand, vrijwel postfris (miniem plakkerspoortje) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 400++. Volgens het Corinphila archief één van de mooist bekende ongebruikte exemplaren! Herkomst: NPV (1972), David Feldman (2002), NPV (2008)
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 29, pracht ex., cat.w. 400
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 48-49 in paar, breedgerand pracht ex. met miniem plakkerspoortje en certificaat Vleeming 2017, cat.w. 900+. Herkomst: collectie Caspary (1957)
Opening: 2.500 €
Sold for: 8.500 €
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 61-62 en 71-72 in blok van 4 met velrand en volle originele gom, fris breedgerand pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 5500+. Het Corinphila archief meldt 15 ongebruikte blokken van 4. Behoudens een postfris hoekblok van 4 is dit het mooiste exemplaar!
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 65, pracht ex., cat.w. 400
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 71, breedrandig pracht ex. gesigneerd Brun. Schitterend van kleur!, cat.w. 400
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 96, pracht ex., cat.w. 400
NVPH 2
10 cent karmijnrood, pracht ex. (gomzijde tropisch), cat.w. 1500
NVPH 1b
5 cent donkerblauw plaat I pos. 47 met velrand, pracht ex., cat.w. 600+
NVPH 1ab
5 cent donkerblauw plaat I pos. 79 met velrand, pracht ex. met volle originele gom gesigneerd Diena, cat.w. 600+
NVPH 2b
10 cent karmijn plaat I pos. 1-2 in paar, pracht ex. met volle originele gom (niet storend gomvouwtje), cat.w. 1350+
NVPH 3b
15 cent donkeroranje pos. 59, pracht ex. met volle originele gom, cat.w. 1200