Lot 59
5 cent donkerblauw plaat I (4x w.b. paar) op vouwbrief van Schiedam 19-6-1854 over Brussel naar Schaarbeek (B), pracht ex. (verticaal archiefvouwtje) met certificaat Walter Engel 1966. De geadresseerde, Henriette Ronner-Knip (1821-1909), was een in die tijd bekende schilderes uit de Romantische School, met name haar portretten van katten waren in de tweede helft van de 19e eeuw zeer geliefd bij het grote publiek. Herkomst: collectie Burrus (1963)