Displaying 13 - 24 of 94
OBP 44
Cijfer 2 centiem paarsbruin in blok van 4, cat.w. 300+
OBP 53-67
Rijkswapen en Leopold II met fijne baard 1 centiem t/m 2 frank, nr. 65 plakkerrest, cat.w. 2340
OBP 76
Leopold II met fijne baard 2 frank paars op wit, cat.w. 660
OBP 92-99
Opdruk 1911 1 t/m 10 centiem met certificaat Pierre Kaiser 2019, cat.w. 2400
OBP 130
Rode Kruis 10 cent rood in blok van 4 met variëteit links ongeperforeerd, vrijwel pracht ex. (gom iets getint en vouwtje door onderste paar)
OBP 150-163
Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank met certificaat Pierre Kaiser 2019, cat.w. 3700
OBP 150-163
Rode Kruis 1 centiem t/m 10 frank op blaadje Ministerie van Oorlog, pracht ex., cat.w. 1500
Opening: 340 €
OBP 165-178
Albert met Helm 1 centiem t/m 10 frank, cat.w. 2300
OBP 266A-266K
Postzegeldagen Antwerpen 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 750
OBP 272A-272K
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank alle met hoekvelrand, cat.w. 1850+
OBP 272A-272K
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex. gesigneerd Balasse, cat.w. 850
Opening: 220 €
OBP 290B
Albert I type Montenez 20 frank donkergroen Mechelse druk met enkele originele inktvlekjes op voorhoofd koning en velrand, certificaat Pierre Kaiser 2019, cat.w. 1050+