Displaying 133 - 144 of 600
12 PHOTOS
NVPH LP12-13
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
NVPH LP12-13
Meeuwen 15 en 25 gulden, 25 gulden enkele bruine tandjes, cat.w. 600
27 PHOTOS
Luchtpostpochette met oranje strook de Rotterdam pour Londres-Provinces (via Queenborough) deels doorgehaald met kortebalkstempel Rotterdam 8-6-1921 en handstempel par aeroplane, fraai ex.
Sold for: 7.000 €
VH A-108g
Transatlantische eskadervlucht van Generaal Italo Balbo 2-7-1933. Aangetekende envelop van Den Haag naar New York met triptiek 5,25 lire piloot Jacopo Carducci met hoekvelrand en Nederlandse frankering, volgens voorschrift triptiek niet afgestempeld en met blauw potlood omlijnd. Deel Nederlands stempel op velrand triptiek. Pracht ex. met uitgebreid certificaat Vleeming 2019. Uiterst zeldzaam poststuk, slechts enkele ex. bekend! Zie Tschroots pagina 587.
VH A389a
5-regelige strook AMSTERDAM C.S./ Het bijgevoegde stuk is/ beschadigd in verband met/ vliegtuigongeluk bij/ Frankfurtmain. 22 maart 1952 op envelop Brazilië-Enschede, tevens Dienst PTT envelop verzonden van Amsterdam Joh.Verhulststraat naar Enschede
NVPH P19
5 cent donkerblauw in verticaal paar op prentbriefkaart uit Meester Cornelis 26-6-1899 via Weltevreden naar Venray, vrijwel pracht ex.
13 PHOTOS
NVPH P67a-P68b
Hulpuitgifte 10 en 12½ cent in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, keurstempeltje achterzijde, cat.w. 825
NVPH D1
Armenwet 1 cent rood (3x w.b. paartje) op uitnodiging voor bestuursvergadering lokaal te Apeldoorn 30-10-1917, pracht ex.
14 PHOTOS
NVPH D1
Armenwet 1 cent rood op drukwerk van Schiedam 3-2-1918 naar Rotterdam, pracht ex.
NVPH D1, D2, D6
Armenwet 1 cent rood, 1½ cent ultramarijn en 5 cent rood op filatelistische envelop van Sittard 3-1-1921 naar Urmond, pracht ex.
NVPH D1, D3
Armenwet 1 cent rood en 2 cent bruin op envelop lokaal te Utrecht 8-12-1915, pracht ex. (2 verticale archiefvouwtjes)
14 PHOTOS
NVPH D3
Armenwet 2 cent bruin in strip van 3 op grootformaat envelop lokaal te Den Haag 5-10-1918, juist tarief van 6 cent voor een lokale brief van de 2e gewichtsklasse, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes)