Displaying 13 - 24 of 27
Opening: 70 €
Zeeland, zilveren dukaat 1770, uit muntvondst Gellicum, zie bijgevoegde documentatie
Zeeland, 1/4 dukaat 1762 pr-fdc, mooie patina
Zeeland, piedfort 6 stuiver 1753, verguld, 9,05 gram, pr-
Zeeland, piedfort 6 stuiver 1754, verguld, 9,24 gram, pr-
Suriname 4 duiten Papegaai 1679 frº
1604, Philip van Hohenlohe-Neuenstein, generaal. Zilver met draagoog, 22,76 gr. V.Loon II-23
1763 Toegangspennning Hortus Medicus Amsterdam, op naam Dr. Jean Jeacques du Val pr
Gelderland Arnoldus goudgulden z.j. in cassette Kon. Nederlandse munt, fr
Holland, gouden dukaat 1760 in cassette Ned. munt
diversen, w.b. dukaton 1665 Vlaanderen geslagen te Antwerpen, duit Utrecht 1668, met ingestempeld stadswapen, stuiver Grononingen z.j. (1696), totaal 14 ex. in doosje
diversen, w.b. leeuwendaalder West/Friesland 1641, mindere kwaliteiten, 8 ex. in doosje
Tarievenlijst +/- 1620 "Figueren vande Goude penningen die by den voorts Placcate toegelaten zijn, cours en ganck te hebben binnen de voorts Landen met specificatie beyde van gewichte en prijsse der Selver en anders gheene". Bandje matig, conditie drukwerk goed