Displaying 25 - 36 of 389
20 PHOTOS
PC 4a
Gedeeltelijk geretoucheerde stempel van de 10 cent in licht wijnrood op zeer dun papier met velrand, pracht ex.
16 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 2, postfris met bruine gom en certificaat Vleeming 2014, cat.w. 1500
15 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 10, pracht ex. met iets ingedroogde gom en attest Vleeming 2017, cat.w. 400
13 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 16, pracht ex. (mooi van kleur!) met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 400
9 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 19, postfris met bruine gom, gesigneerd Brun en Holcombe en met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1500
14 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 21-22 en 31-32 in blok van 4 met velrand met certificaat Vleeming 2017: bruine gom origineel, bovenste paar plakkerrest, onderste paar postfris. Als gebruikelijk gom onregelmatig aangebracht met pos. 31 in de rand gomloos plekje. Fris blok van 4 zonder gebreken., cat.w. 5500+
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 31 met velrand en deel buurzegel, nagenoeg postfris (minimaal plakkerspoortje) met certificaten Bakker 2000 en Vleeming 2016, cat.w. 400+
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 65, pracht ex. met originele bruine gom en attest Vleeming 2017, cat.w. 400
41 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 66-67 in paar met certificaat Vleeming 2014 (linker ex. origineel gomkreukje), cat.w. 900
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 68, pracht ex. met originele bruine gom en certificaat Vleeming 2017, cat.w. 400
15 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 91 met hoekvelrand, luxe ex. met niet getinte gom en miniem plakkerspoortje met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 400++
17 PHOTOS
NVPH 1
10 cent wijnrood pos. 91, pracht ex. gesigneerd Hekker en met attest Vleeming 2017: gom origineel, deels ingedroogd en met een enkel afgesprongen gomdeeltje, cat.w. 400