Displaying 841 - 852 of 989
ca. 65 post(waarde)stukken w.b. betere ex. en voorfilatelie
16 poststukken vanaf emissie 1852 w.b. 2 enkelfrankering nr.6 naar Engeland
10 poststukken w.b. EO en envelop met nr.1, tevens EO brief Ned.-Indië (jan.1859) met pracht afdruk CHERIBON FRANCO in zwart (vermoedelijk vroegst bekende, attest van der Vlist)
M
Zeemeeuwen LP12-13 op pakketkaartfragmenten waarbij 15 gulden in strip van 3, 25 gulden 2x in paar en 2x los gestempeld
11 PHOTOS
26 post(waarde)stukken met haltestempels w.b. op zegel, BRUMMEN (2x) etc., tevens stempel VELDPOST 1940 11. apr 19 op envelop (proefstempel gebruikt van eind maart tot 10 mei 1940)
Jubileum 1913, 2½ cent t/m 10 gulden nrs. 90-101 * in gemengde kwaliteit (nr. 98 ontbreekt)
emissie 1872, 8 Berlijnse of Haarlemse kleurproeven tussen PC nrs. 84d-95p, pracht ex.
emissie 1864, 4 proeven PC nr. 24 in verschillende kleuren in gemengde kwaliteit
emissie 1852, nrs. 1 (9x) en 2 (18x) met franco-kastjestempels w.b. in afwijkende kleuren en zonder kastje
17 poststukken ca.1798-1860, vrijwel alle naar Frankrijk w.b. (D')HOLLANDE en departementstempels
Wilhelmina Bontkraag 7½ cent bruin in keerdrukpaar met tussenstrook nr. 61c **, gevouwen op tanding, cat.w. 850
Kamp Gaasterland poststukken (17 ex.) w.b. Rijks-Interneringsdepot, Interneringsdepot Gaasterland etc. 1914-1916 en iets documentatie