- Airmail (1) Apply Airmail filter
- Asian countries (1) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (11) Apply British Commonwealth filter
- Eastern Europe (1) Apply Eastern Europe filter
- Europe (101) Apply Europe filter
- European countries (1) Apply European countries filter
- France and Colonies (1) Apply France and Colonies filter
- Ned. Indië Halfrond-francostempel (15) Apply Ned. Indië Halfrond-francostempel filter
- Nederland en O.R. (11) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (332) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Dienst (5) Apply NL Dienst filter
- NL Grootrondstempel (1) Apply NL Grootrondstempel filter
- NL Halfrond-francostempel (36) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Luchtpost (59) Apply NL Luchtpost filter
- NL Postwaardestukken (17) Apply NL Postwaardestukken filter
- NL Puntstempel (4) Apply NL Puntstempel filter
- Official stamps (1) Apply Official stamps filter
- Overseas (31) Apply Overseas filter
- Topic Maps (2) Apply Topic Maps filter
- Topic UPU (1) Apply Topic UPU filter
- Topics (15) Apply Topics filter
- Various Countries (36) Apply Various Countries filter
Displaying 61 - 72 of 805
10 cent plaat X pos. 71-74 op dik papier in strip van 4 op briefomslag van Rotterdam 22-6-1863 naar Londen, pracht ex. Herkomst: collecties Caspary (1957), Burrus (1963) en De Jong (2001)
15 cent donkeroranje (8x) op vouwbrief van Rotterdam 26-2-1861 over Londen naar Belfast. Juist tarief van 120 cent voor een brief van de 3e gewichtsklasse naar Groot-Brittannië. Vrijwel pracht ex. (2 uitgeperste verticale vouwen, ook door zegels) met certificaat Vleeming 2019
5 cent blauw plaat VI pos. 88-90 op dun papier in strip van 3 en 15 cent oranje op briefomslag van Leiden 5-8-1864 via Emmerich naar Wenen, pracht ex. (rechterzegel strip rechtsonder kort, doch niet aangesneden). Poststukken naar Oostenrijk-Hongarije uit deze periode zijn schaars, het Corinphila archief meldt 20 ex. gefrankeerd met emissie 1852. Herkomst: collectie Gerrish (1979)
5 cent donkerblauw plaat III pos. 85 (?) en 15 cent donkeroranje pos. 69-70 in paar en pos. 72 op briefomslag van Amsterdam 18-2-1855 naar Sint Petersburg met op voorzijde notitie fw3 (3 silbergroschen voor vervoer door Pruissen). Brief is geadresseerd aan Heinrich Schliemann, de ontdekker van Troje. Vrijwel pracht ex. (5 cent links licht aangesneden en omslag 2 archiefvouwtjes) met certificaat Vleeming 2019. Het Corinphila archief meldt 20 brieven met emissie 1852 naar Rusland! Herkomst: collectie Kok Rzn (2001)
5 cent blauw plaat V en 15 cent oranje (5x) op vouwbrief van Rotterdam 18-7-1861 over Londen en New York naar Andover, Mass. (USA) met geschreven pr 1st steamer from Liverpool, fraai ex. (1 ex. nr. 3 aangesneden, 2 ex. vouwtje) met certificaat Pascal Scheller 2008
10 cent karmijnroze plaat VII pos. 4-5 en 9-10 in blok van 4 op vouwbrief van Middelburg 2-9-1861 via Londen naar New York met geschreven via England per Steamer en By United States Packet. Juist tarief van 40 cent voor brieven tot 15 gram naar Groot-Brittannië. Het resterende bedrag 21 cents (16 cents zeeport en 5 cents binnenlands Amerikaans port) werd door de geadresseerde betaald. Fraai ex. (alle zegels kort en links licht aangesneden) met certificaat Vleeming 2019. Blokken van 4 op poststuk zijn uiterst zeldzaam!
15 cent oranje (2x) op briefomslag van Wageningen 4-12-1864 over Emmerich en Basel naar Zürich, pracht ex. (iets smoezelig en archiefvouwtjes) Het Corinphila archief meldt 2 brieven met deze frankering naar Zwitserland!
Almelo A (Ey 200) op 10 cent karmijn plaat II pos. 98 op briefomslag 17-6-1855 naar Zwolle, pracht ex.
Alphen A (Ey 125+100) op 5 cent blauw plaat I en 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief van Nieuwkoop (langstempel achterzijde) 7-9-1853 naar Gramsbergen, pracht ex.
Assen C (Ey 100) op 10 cent rood plaat III pos. 61 op briefomslag van Norg (langstempel achterzijde) 4-7-1857 naar Monnickendam, pracht ex.
Deventer A (Ey 100) op 5 cent blauw plaat I pos. 96-98 in strip van 3 op briefomslag 17-11-1854 naar Rotterdam, pracht ex.
Eindhoven B (Ey 125) mooi op 5 cent blauw plaat I pos. 95 op kleinformaat briefomslag van Boxtel (langstempel achterzijde) naar Woensel, pracht ex.