- All World (11) Apply All World filter
- Asian countries (7) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (148) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (15) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (8) Apply Eastern Europe filter
- Europe (576) Apply Europe filter
- European countries (4) Apply European countries filter
- Koninkrijk (90) Apply Koninkrijk filter
- Literature (17) Apply Literature filter
- Miscellaneous (30) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (37) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1424) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (212) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (21) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republiek Suriname (4) Apply Republiek Suriname filter
- Topic fantasy (14) Apply Topic fantasy filter
- Topic Flowers (4) Apply Topic Flowers filter
- Topic Paintings (5) Apply Topic Paintings filter
- Topic Sports (5) Apply Topic Sports filter
- Topics (21) Apply Topics filter
- Various Countries (180) Apply Various Countries filter
Displaying 2425 - 2436 of 3070
en Monaco collectie 1853-1956 gestempeld en * in album
Sold for: 46 €
47 meest klassieke poststukken in Zonnebloem album
collectie poststukken meest 19e eeuw in 2 ringbanden
collectie roulettes (rolzegels) ** in ringband
stempels, meest ouder materiaal
Opening: 350 €
ongetande kleurproeven ** tussen 1948 en 1985 w.b. motief
** w.b. euro-nominaal in insteekboekje
in Afrika collectie tot ca. 1950 meest */** met betere series keurig opgezet in blanco album
meest ** met veel motief in insteekboek
collectie 1892-1949 meest */** met betere ex. en series keurig opgezet in blanco album
Sold for: 960 €
collectie 1889-1946 met vele betere ex. en series (w.b. gekeurd), Anjouan, Mayotte, Moheli, Nossi Bé en Sainte Marie keurig opgezet in blanco album