- All World (11) Apply All World filter
- Asian countries (7) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (148) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (15) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (8) Apply Eastern Europe filter
- Europe (576) Apply Europe filter
- European countries (4) Apply European countries filter
- Koninkrijk (90) Apply Koninkrijk filter
- Literature (17) Apply Literature filter
- Miscellaneous (30) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (37) Apply Nederland en O.R. filter
- Netherlands and Colonies (1424) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (212) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (21) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republiek Suriname (4) Apply Republiek Suriname filter
- Topic fantasy (14) Apply Topic fantasy filter
- Topic Flowers (4) Apply Topic Flowers filter
- Topic Paintings (5) Apply Topic Paintings filter
- Topic Sports (5) Apply Topic Sports filter
- Topics (21) Apply Topics filter
- Various Countries (180) Apply Various Countries filter
Displaying 2893 - 2904 of 3070
w.b. Canada, USA en Scandinavië
Sold for: 26 €
in zakjes etc.
Sold for: 28 €
in groot aantal zakjes
kleine collectie gestempeld, presentation packs ** en jaarset 1998 in 2 insteekboeken en map
w.b. Duitsland, kleine wereldcollectie etc. in 7 insteekboeken, album en map
fdc's w.b. betere ex. in album en los met doubletten en iets fdc's Liechtenstein en Zwitserland
w.b. ** in 12 rondzendboekjes en 10 enveloppen
veel ** w.b. Zweden met boekjes en jaarsets, Oostenrijk en FDC's Nederland
Sold for: 28 €
in 9 insteekboeken
met Staten, gebieden etc. w.b. HAN nrs. Duitsland Rijk en postfris Westduitsland w.b. Muster in 7 boeken en doosje
w.b. Scandinavië en fdc's Nederland in o.a. 22 albums/insteekboeken