Auctions 237-238
15 & 21-22 September 2018
- All World (16) Apply All World filter
- Asian countries (6) Apply Asian countries filter
- British Commonwealth (94) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (10) Apply CEPT filter
- Europe (671) Apply Europe filter
- European countries (6) Apply European countries filter
- Great Britain and colonies (10) Apply Great Britain and colonies filter
- Japanese Occupation Dutch East Indies (9) Apply Japanese Occupation Dutch East Indies filter
- Koninkrijk (57) Apply Koninkrijk filter
- Literature (12) Apply Literature filter
- Miscellaneous (15) Apply Miscellaneous filter
- Nederland en O.R. (52) Apply Nederland en O.R. filter
- Nederlands-Indië brandkastzegels (5) Apply Nederlands-Indië brandkastzegels filter
- Netherlands and Colonies (874) Apply Netherlands and Colonies filter
- NL Halfrond-francostempel (279) Apply NL Halfrond-francostempel filter
- NL Kleinrondstempel (13) Apply NL Kleinrondstempel filter
- NL Luchtpost (9) Apply NL Luchtpost filter
- NL Puntstempel (24) Apply NL Puntstempel filter
- NL Roltanding (8) Apply NL Roltanding filter
- NL Telegram (28) Apply NL Telegram filter
- Overseas (189) Apply Overseas filter
- Overzeese Rijksdelen (17) Apply Overzeese Rijksdelen filter
- Republic Sumatra (30) Apply Republic Sumatra filter
- Stamp accessories (5) Apply Stamp accessories filter
- Topics (12) Apply Topics filter
- Various Countries (139) Apply Various Countries filter
Displaying 181 - 192 of 3466
13 PHOTOS
Auctions 237-238
Collectie van 17 meest betere poststukken, vrijwel alle met buitenlandse bestemmingen w.b. Luxemburg, Portugal en Zuid-Afrika, keurig opgezet en beschreven in ringband
Auctions 237-238
Sold for: 3.400 €
Afgekeurde proef in boekdruk 1 cent zwart op wit karton door J. Vürtheim, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018. Deze uiterst zeldzame proef werd samenhangend in een velletje met de proeven PC nr. 27A en PC nr. 6 van Nederlands-Indië gedrukt! (zie afbeelding op certificaat!)
Auctions 237-238
Ongetande kleurproeven ½ t/m 2½ cent door Joh. Enschedé & Zonen te Haarlem. Complete collectie in over het algemeen mooie kwaliteit
Auctions 237-238
Sold for: 1.700 €
Getande kleurproeven ½ t/m 2½ cent door Joh. Enschedé & Zonen te Haarlem, behoudens nr. 104c (1 cent bruin) complete collectie in over het algemeen mooie kwaliteit
Auctions 237-238
½ cent roze tanding 14 grote gaten type I, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 750
Auctions 237-238
½ cent roze type II tanding 12½ grote gaten plaat I zetting C in veldeel van 20 ex. met hoekvelrand, deels iets los op tanding, cat.w. 1000+
Auctions 237-238
½ cent helderrood tanding 12½ grote gaten in veldeel van 50 ex. w.b. positie 36 met variëteit dikke L in Nederland met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 1500+
Auctions 237-238
1 cent smaragdgroen tanding 12½ grote gaten met variëteit onderzijde ongeperforeerd, pracht ex. (2 gomvouwtjes waarvan 1 door zegel) met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 3000
Auctions 237-238
2 cent olijfgeel tanding 12½ grote gaten met kleinrondstempel 's Hertogenbosch 14-6-1897 op deel krantenbandje. Zegel is gebruikt op het tijdschrift Het Dompertje maar doordat het zegel exact op het bandje geplakt was is de Bossche tanding alleen te zien aan de randen van het bandje! Curieus briefstukje met certificaat Vleeming 2018
Auctions 237-238
½ t/m 2½ cent met Specimen opdruk, pracht ex. (nr. 31 miniem bruin vlekje achterzijde) met certificaat Vleeming 2018. Zeldzaam, slechts enkele series bekend!
23 PHOTOS
Auctions 237-238
Gespecialiseerde collectie w.b. */**, tandingen, plaatreconstructies van de ½ cent, Bossche tandingen, Heerlense knip en enkele poststukken, keurig opgezet in ringband
41 PHOTOS
Auctions 237-238
Sold for: 900 €
Collectie stempels w.b. puntstempels, klein en grootrond met betere ex. en mooie afdrukken w.b. 29 meest betere post(waarde)stukken, mooi opgezet in blanco Lindner album