Lot 884
NVPH WdB 7
VOC 15 ST (gebruikt in Soerabaja) in zwart op beschadigde envelop naar Batavia, achterzijde gedateerd 12 December 1794, in zwart uiterst zeldzaam stempel (vermoedelijk enig bekende), afgebeeld in Wolff de Beer pag.43