Lot 885
Opening: 5.000 €
Sold for: 8.500 €
NVPH WdB 3b
VOC 2 g pracht afdruk op frisse omslag naar Amsterdam, geschreven pr het Schip de geregtigheid, op achterzijde geschreven ontfangen 20 februarie 1794/ van de heer D.F. Frets/ daarvoor betaalt f2.-/ aan W. Pfeil voldaan.  De Geregtigheid is op 23 februari 1793 van Ceylon vertrokken, van 11 april tot 31 mei 1793 te Kaap de Goede Hoop verbleven en op 10 februari 1794 op Texel aangekomen. Schipper was Jan Jobst Droop. Herkomst: collectie Bulterman (2018)