Spanje

  • Kavel : 2795 Spanje

    en koloniën, collectie tot ca. 1925 met vele betere ex. op Maury bladen
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 560 EUR

    Kavel : 2796 Spanje

    expositie Madrid 1907 in complete vellen van 32 ex. ** alle gesigneerd Roig
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 60 EUR

    Kavel : 3309 Spanje

    collectie 2000-2012 ** w.b. nominaal ca. EUR 800 in 2 luxe Davo albums
    Inzet : 400 EUR
    Hamerprijs : 480 EUR

    Kavel : 3310 Spanje

    poststukken klassiek, meest gefrankeerd w.b. stempels in 3 albums en insteekboek
    Inzet : 250 EUR
    Hamerprijs : 500 EUR

    Kavel : 3311 Spanje

    collectie 1850-2000 meest */** in 5 Davo albums. Zie selectie

    Inzet : 200 EUR
    Hamerprijs : 310 EUR

    Kavel : 3312 Spanje

    collectie 1905-1998 vrijwel geheel */** in 3 Davo albums
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : 190 EUR

    Kavel : 3313 Spanje

    collectie met veel ** in 3 Davo albums en insteekboek
    Inzet : 150 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3314 Spanje

    w.b. klassiek en ** in 2 albums, 2 insteekboeken en ringband
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 101 EUR

    Kavel : 3315 Spanje

    collectie 1850-1999 meest gestempeld in 3 Davo albums
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 190 EUR

    Kavel : 3316 Spanje

    velletjes en blokken collectie tussen 1937 en 2001 met veel **, enkele poststukken etc. in album
    Inzet : 75 EUR
    Hamerprijs : 105 EUR

    Kavel : 3317 Spanje

    vanaf 1850 in 2 insteekboeken
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 42 EUR

    Kavel : 3318 Spanje

    perfins, ca. 475 ex. w.b. iets Portugal in insteekboek
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : niet verkocht

    Kavel : 3319 Spanje

    w.b. klassiek, velletjes etc. in 3 insteekboeken
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 75 EUR

    Kavel : 3320 Spanje

    met doubletten w.b. ** in dik insteekboek
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 40 EUR

    Kavel : 3664 Spanje

    en Portugal collecties inclusief doubletten in 5 albums en 9 insteekboeken
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 180 EUR

    Kavel : 3720 Spanje

    engros ** in veldelen
    Inzet : 40 EUR
    Hamerprijs : 40 EUR