TEAM

 

Martijn Snoek

Directeur ad interim
snoek@corinphila.nl

   
 

Hugo Brieffies

Adjunct-directeur | Filatelist
brieffies@corinphila.nl

  

 

Nathan Bouscher

Directeur
bouscher@corinphila.nl

   

 

 

 

 

Gerard Vink

Filatelist
vink@corinphila.nl

  

Registertaxateur Federatie TMV

Specialisaties: Noord- en Zuid-Amerika, China, Nederland en koloniën, puntstempels.

Henk Vleeming

Filatelist
vleeming@corinphila.nl

  
A.I.E.P. keurmeester voor Nederland en Overzeese Rijksdelen (postzegels en postgeschiedenis), Indonesië tot 1965.
Specialisatie:  Postgeschiedenis.

Martin Bronkhorst

Filatelist 
bronkhorst@corinphila.nl

 
Specialisaties: Engeland en koloniën, Nederland en koloniën, stempels en variëteiten.
 
 
 

Cathelijne de Groot

Filatelist
degroot@corinphila.nl

 
 
 

Jack Speijer

Numismaat
munten@corinphila.nl

    
Specialisaties: Munten Nederland en Overzee, penningen.

 

Pieter le Clercq

Prentbriefkaarten specialist 
prentbriefkaarten@corinphila.nl

   
Ruim 30 jaar actief in de prentbriefkaarten handel. 

Mimi Garritsen

Financiën & Administratie 
mimi.garritsen@corinphila.nl

  

 

Loes van Voornveld

Office Manager
admin@corinphila.nl

   

Peter Koorn

Veilingmedewerker