Diversen

  • Kavel : 2358 Diversen

    ca. 400 ex. meest zeer oude met veel beter in album
    Inzet : 300 EUR
    Hamerprijs : 360 EUR

    Kavel : 2376 Diversen

    ca. 50 ex. oude en zeer oude met beter motief
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 50 EUR

    Kavel : 2406 Diversen

    meest zeer oude met leuk motief, groot aantal in dik album
    Inzet : 100 EUR
    Hamerprijs : 400 EUR

    Kavel : 2418 Diversen

    ca. 150 ex. meest zeer oude w.b. politie, Koninklijk Huis, politiek etc. w.b. beter in doosje
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 85 EUR

    Kavel : 2445 Diversen

    5 albums en 2 doosjes meest oude in verhuisdoos
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 140 EUR

    Kavel : 2446 Diversen

    meest oude in 10 albums met leuk motief gesigneerd etc. en iets boeken in bananendoos
    Inzet : 60 EUR
    Hamerprijs : 380 EUR

    Kavel : 2447 Diversen

    militair en ander motief in 5 ordners in verhuisdoos
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 200 EUR

    Kavel : 2448 Diversen

    Gelderland en fantasie doosje en albums in grote doos ca. 1200 ex.
    Inzet : 50 EUR
    Hamerprijs : 190 EUR

    Kavel : 2449 Diversen

    in 12 albums meest oude in bananendoos
    Inzet : bod
    Hamerprijs : 120 EUR